Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC '00 1:43 HEllEr


demol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No brawo!!! Któż inny mógłby odpowiedzieć...

A ten drugi to "pospolity" amerykaniec. Gdybym pokazał tył modelu to nie byłoby zagadki ale i tak szyba chyba mówi wszystko (wersja cabrio tzn. convertible).

Congratulations kropek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super autko, supe wykonanie, a jaka skala? wygląda na trochę większe niz moje (1/24)

Nie wiem do czego ten komentarz się tyczy ale chyba wszystkie modele oprócz tytułowego to 1:24 i plastyki. Pomijam tego JTuned, który wygląda mi na jakieś maisto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to co robi dwóch kolesi jak się nudzą w robocie...

Ja chciałem zrobić mały żarcik i wyprodukowałem to:

suuuuper6aa.th.jpg

z takim o to komentarzem:

Każda moja przeróbka wcześniej jest dokładnie zaplanowana i opracowana na wyrafinowanym sprzęcie i oprogramowaniu komputerowym.

Wiem, że to głupie ale czego się można po mnie spodziewać, a śmieję się nadal jak o tym wspomnę.

Stiff jednak potraktował to poważniej i nasmarował to:

subarak18zv.th.jpg

Całkiem, całkiem jak na jedynie painta pod ręką....no nie riebiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na początek najlepiej kupic model w takim kolorze, aby nie trzeba było malowac karoserii, tylko felgi i inne małe elementy, wygląda to nieco gorzej, ale nie ma ryzyka spaprania malowania karoserii, szczególnie jesli nie masz aerografu

 

P.S. jak wrzucic fotkę jako załącznik? nie chcę wrzucać fotek na zaden serwer i podawac linków, chcę je zamiescic tylko na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, mam dać plastikową karoserię ? Wolne żarty. Aerografem nie mam zamiaru się, bo nie umiem, nie ma mnie kto nauczyć i nie mam na to czasu. Przecież farbą w spreju też można bez problemu pomalować model. Nawet niektóre firmy modelarskie wypuszczają swoje farby w spreju (tylko, że nie wszystkie i ciężko dostać)...

 

Ja jestem modelarz samouk z kilkuletnią przerwą. Nikt mnie nigdy nie uczył nic o żadnym podkładzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie są wolne żarty, moja impreza na fotce u góry koło lancera nie jest malowana, po prostu taka była, nie pomalowałem bo wówczas nie odwazyłem się, nikt się nie pokapował jak ją widział... wygląda jak najbardziej normalnie

lancer jest pomalowany 2 warstwy czerwonej farbki, i tez fajnie wygląda

 

a o jakiej farbie w spreju mówisz? takich małych farbek modelarskich w spreju nigdy nie widziałem, chodzi ci o duze puchy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...