Skocz do zawartości

Witam wszystkich userów


bobik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich urzytkowników subaru i tych którzy chcieliby nimi zostać(to ja :D ) pozostałych również. Znalazłem wasze forum szukając oferty na urzywane subarynki bo już wkrótce mam zamiar zostać posiadaczem niebieskiego soundmastera.

 

 

pozdrawiam bobik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam na forum i życzę miłego pobytu. Radzę nie robić off-topików i nie chwalić samochodów konkurencji. Szczególną uwagę proszę też zwrócić na Pana Waldemara Bielę(Siwy) i branie jego wypowiedzi nie do końca na serio - zresztą może on sam też się wypowie. Co do moderatorów - to mamy jednego bo przecież Flipper jest Adminem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum, pamietaj by codziennie sie modlic :twisted: :

 

Zdrowaś Fuji Heavy Industries, inżynierów pełna, All Wheel Drive z tobą, błogosławionaś ty miedzy firmami i błogosławiony owoc żywota twego Subaru. Fuji heavy industries, Matko Subaru, konstruuj dla nas Subarofili auta AWD , teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FILIPIE D.

Wegrzy mawiaja ( wlasnie mi powiedzieli w zeszlym tygodniu) na leżace drzewo kazdy wejdzie. A to po tym jak w hotelu wpadlim na Cindy Crawford, ktora zyrafa jest i tyle.

 

Ja mam nieszczescie w pracy, mam taka jedna co ma 179 i w obcasach lazi. a ja mam jakies 183. Wzialem raz ja w delegacje do Aten. to jakzesmy kroczyli po ulicy, to kazden grek mrugal do mnie, pokazywali kciuki, i takie tam. To powiem krotko, oplacilo sie zatrudnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm??? Chyba musimy założyć nowy dział pod tytułem: Laski i inne kobiety. To już drugi tamat fdzie całkowicie schodzi się z głównego wątku.

Powróćmy zatem do powitania. Nie wolno zajeżdżac drogi Subarom. Jeżeli tak się stanie należy szybciutko wykonać ruch ręką aby przeprosić kierowce a nast. wykonac rachunek sumienia, spowiedź i mocne postanowinie poprawy. Na koniec zdanko "Panie strzeż mnie od takich niecnych czynów i bron przed błędnym zachowaniem jakim jest zajeżdżanie drogi Subaru."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe przyjęcie, mam nadzieje że modlić :D będe się już w październiku no i w związku z chęcią zakupu imprezki w słusznej wersji do 60 tys. gdyby ktoś miał info o takowej w stanie wskazującym na możliwość dalszego urzytkowania- let me know.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowaś Fuji Heavy Industries, inżynierów pełna, All Wheel Drive z tobą, błogosławionaś ty miedzy firmami i błogosławiony owoc żywota twego Subaru. Fuji heavy industries, Matko Subaru, konstruuj dla nas Subarofili auta AWD , teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen

 

....tak mi sie to spodobalo ze az sobie wydrukowalem...i bede mowic ze to ja wymyslilem :roll: zartuje - wszelkie prawa zastrzezone !!!

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...