Skocz do zawartości

Chec engin


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząć chyba trzeba od najbardziej intuicyjnych rzeczy jak świece/kable...

Paliwo zalane 98oct? Misfire to chyba uboga mieszanka, tak?

 

Oczywiście jak masz udziwnienia typu, stożki, przelot, LPG i zadajesz takie pytania, to nie spodziewaj się cudów w odpowiedziach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 tyś podobno przy 80 tyś były właściciel sprawdzał luzy i robił to w aso.Bynajmniej dał mi na to fakturę.

 

-- Pt gru 30, 2011 3:37 pm --

 

A tak z ciekawości jaki teraz jest koszt ustawienia luzów zaworowych w aso.

 

coś w granicach 1k z tego co kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza rzecza o ktorej pomyslalem to ubogie paliwo ... przynajmniej jak tak mialem w Lanosie wrx, jezeli do tej pory trzymales sie/trzymał sie poprzedni wlasciciel, wytycznych manuala przy serwisowaniu i nie upalasz to wg mnie nie masz po co sprawdzac luzów, no ale jezeli nie masz pewnosci to nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale czy ten błąd może być spowodowany zbyt dużym luzem zaworowym.Bo jeśli nie to trochę dużo wydawać 1 k nie potrzebnie.

sprawdzenie luzu (bez regulacji) kosztuje mniej, (pamiętam kwoty: 200 za sprawdzenie i 1000 z regulacją)

warto to chociaż sprawdzić, jeśli nie masz 100% pewności że zawory były regulowane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpopularniejsze przyczyny misfire'a masz juz od kolegow, ja natomiast dodam ze u siebie tez miewam te check'i a z mojej wiedzy wszystko z silnikiem ok.

nie wiem jakiego wrx'a masz ale gdzies wyczytalem ze w pierwszych bug'ach (czyli moj) to byl czesty problem software'owy. U mnie zauwazalnie (acz nie definitywnie) pomogla zmiana jakiegos parametru "czulosci" tego bledu w sofcie. Tak czy inaczej mam kabelek vag'owski kkl, jak sie wykrzaczy to kasuje blad kasuje i jade dalej :)

 

pozdrufki i powodzenia w walce z zarazą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...