Skocz do zawartości

WOŚP co, gdzie, kiedy?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u nas na poludniu takie cuda sie dzieja:

409158_212987085452816_128798043871721_465213_931744428_n.jpg

 

"GRAMY Z POMPĄ" czyli Rajdowa WOŚP 2012 w Dobczycach.

 

W imieniu Automobilklubu Galicyjskiego, Gminy i Miasta Dobczyce, RMF MAXXX Rally Team oraz Husqvarna Bętkowski Service serdecznie zapraszamy na Rajdową WOŚP w Dobczycach. Impreza odbędzie się już 8 stycznia, na terenach byłej giełdy samochodowej.

 

Na przybyłych gości czekają niezwykłe atrakcje wśród których m.in. przejażdżki ze znanymi kierowcami, wystawa samochodów rajdowych i wyścigowych oraz wiele, wiele innych.

 

Miło nam również poinformować, że wśród gości, którzy potwierdzili swą obecność na Rajdowej WOŚP w Dobczycach znaleźli się:

 

- Leszek Kuzaj

- Klaudia Podkalicka (Mitsubishi Pajero)

- Maciej Steinhof (Lancer EVO X)

- Małgorzata Żyła (Mitsubishi Pajero)

- Andrzej Świgost (Mercedes-Benz)

- Jerzy Bodzioch (Fiat 500 4x4 320KM)

- Jerzy Para

- Paweł Dudziak

- Wiesław Ingram

- Sławomir Kurdyś

- Rafał Ślęczka (Peugeot 206)

- Kamil Mastela (Saxo VTS)

- Tomasz Kasperczyk

- Ryszard Kiewrel

 

Mimo tak licznej frekwencji i tak znamienitych gości nasza lista jest cały czas otwarta. Mamy nadzieję, że już wkrótce znajdą się na niej nowe, równie ciekawe nazwiska.

 

Dla osób chcących zmierzyć się na rajdowej trasie przygotowaliśmy odcinek płaski i odcinki terenowe. Wyznaczone trasy będą miały charakter mini-oesów, na których nie zabraknie różnorodnej nawierzchni.

 

Jako, że formuła "Time Attack" sprawdziła się doskonale, zastosujemy ją również 8 stycznia. Wpisowe, w ramach którego gwarantujemy jeden przejazd, wynosi 80zł. Każdy następny będzie dobrowolny, płatny do puszki WOŚP 30zł. Kolejne przejazdy będą możliwe po zakończeniu przez zgłoszonych uczestników pierwszej tury. Ilość przejazdów ograniczać będzie tylko czas trwania imprezy. Każdy następny to szansa na poprawę wyniku.

 

Wpisowe dla amatorów Off-Road wynosi 150zł.

 

Zawodnicy zobowiązani są do startu we własnych kaskach, z włączonymi światłami mijania, zamkniętymi szybami i zapiętymi pasami bezpieczeństwa!

 

Start pierwszego zawodnika przewidywany jest na godzinę 10:00. Planowany ostatni przejazd godzina 16:00. Zapoznanie z trasą możliwe jedynie pieszo.

 

Do biura należy zgłosić się do godziny 8:30, aby oddać wypełnione i podpisane zgłoszenie wraz z odpowiednim wpisowym. W przypadku, gdy zawodnik nie pojawi się w wyznaczonym czasie, zgłoszenie może nie zostać przyjęte. Godzina oddania zgłoszenia będzie rygorystycznie przestrzegana!

 

Zapisy przyjmowane będą tylko drogą elektroniczną. Szczegóły oraz termin uruchomienia zgłoszeń podamy już niebawem.

 

Cały dochód oczywiście przeznaczmy na Fundację.

 

Imprezę poprowadzi Mariusz Süss z TVP Kraków.

 

BIJEMY KOLEJNY REKORD!!!

 

Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben może nie dla ciebie,ale dla osób z DOLNEGO ŚLĄSKA będzie to ciekawe info,bo we wrocku szykuje się w rynku (a dokładnie pl.Solny) motoimprezka :)

Zyje sie raz ,jak sie bawić to sie bawić i mój Świniok też stanie na starcie:jo driver a Igi będzie tym co czyta mapy i tłumaczy w które lewo skręcić :mrgreen:

LINK:http://wosp.wroc.pl/pl/event//1/51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło nam również poinformować, że wśród gości, którzy potwierdzili swą obecność na Rajdowej WOŚP w Dobczycach znaleźli się:

- Leszek Kuzaj

a Wiślak i Kuchar w Chicago :roll:
szubaru, to Kuzaj będzie w dwóch miejscach? :)

 

Hmm... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subleo, "DOBCZYCE. (...) Miło nam również poinformować, że wśród gości, którzy potwierdzili swą obecność na Rajdowej WOŚP w Dobczycach, znaleźli się:

- Leszek Kuzaj"

 

"Kraków (...) A wszystko to z udziałem Mistrzów Kierownicy. Wystąpią między innymi:

- Leszek Kuzaj, wielokrotny mistrz Polski"

 

Dziękuje za uwagę :lol:

 

+ zapraszam do Torunia! viewtopic.php?f=10&t=150552&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subleo, "DOBCZYCE. (...) Miło nam również poinformować, że wśród gości, którzy potwierdzili swą obecność na Rajdowej WOŚP w Dobczycach, znaleźli się:

- Leszek Kuzaj"

 

"Kraków (...) A wszystko to z udziałem Mistrzów Kierownicy. Wystąpią między innymi:

- Leszek Kuzaj, wielokrotny mistrz Polski"

 

Dziękuje za uwagę :lol:

 

+ zapraszam do Torunia! http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... ead#unread

 

Z Dobczyc do Krakowa niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben masz zaproszenie ode mnie :) Moga przyjechać ci co maja fajne fury, ogarniaja tor szutrowy na bemowie co by się nie zbłaznić. chodzi o to aby zebrac jak najwięcej kasy w czasie aukcji. wjezdzasz na rampę i odbywa się licytacja. a na ogół jak ktos widzi subaraka to te 50 dych zawsze się uda wyjąć. potem 2 kółka z delikwentem i spowrotem do kolejki :) po następnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, u ciebie za prawy dam i więcej na WOŚP

 

no to dzwonię do Owsiaka że mamy pierwszy duzy deal :twisted:

 

na bemowie nigdy nie jeździłem a dwa, nie ogarniam tak dobrze auta jak beben

 

ja też nie jeździłem, poza tym to auto ogarnia mnie, tzn ja wciskam gaz ono się wyrywa a ja kombinuje jak tu się uratować 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...