Skocz do zawartości

Projekt: rozpórka tył do FXT i pasujących


AdaSch

Rekomendowane odpowiedzi

kazio, widzę, że rozwinąłeś konstrukcję :) Ja do Forka I taką z szybkozłączkami bym przygarnął... Ale chyba jeszcze takich nie masz, jak dobrze doczytałem?

Jeszcze nie, ale jak znajdę chwile to po nowym roku zrobię dla próby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak sam wykonasz rozpórkę (przód/dół), to być może będę bardzo zainteresowany.....

 

Twoje dzieło w moim aucie spisuje się znakomicie i jeżeli taka miałaby być rozpórka ( jakość i wykonanie) to widzę dla Twojej pracy świetlaną przyszłość :D

Do wykonania rozrórki przód/dół musiałbym mieć Forka turbo bo w moim są "różne rury", które tylko przeszkadzają w zamontowaniu takiej rozpórki.

 

image0009.jpg

 

Inni forumowicze też chcą wykazać się swoją twórczością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką rozpóreczkę faktycznie bym przygarnął, bo ładnie wygląda, przykręcona w 3 miejscach (...)

raczej nie sadze, bo normalnie kosztuje "chore" pieniadze, a przeciez nie lubisz "przeplacac" :roll: :lol:

(...)

jezeli serio, to do S-Turbo rozporka takiego typu raczej nie przypasuje... do Forka mk.I trzeba dawac normalny H-hrace (jak do GT)

 

Cenna informacja, że musi być H-Brace...

 

a o przygarnięciu pisałem w kontekście "jakby się Adamowi udało zrobić coś takiego w normalnej cenie" bo faktycznie ceny z SIP czy innych sklepów tuningowych nie-aso bym za to nie dał ;)

 

a z grzegorzemp jestem w kontakcie, dla przypomnienia robi bardzo fajne płyty pod silnik ;)

 

-- 1 sty 2012, o 11:21 --

 

Do wykonania rozrórki przód/dół musiałbym mieć Forka turbo

myślę, że jak już do Ciebie zawitam w sprawie płyty pod silnik... zresztą w Wawie jest "kilka" forków S-Turbo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wykonania rozrórki przód/dół musiałbym mieć Forka turbo

myślę, że jak już do Ciebie zawitam w sprawie płyty pod silnik... zresztą w Wawie jest "kilka" forków S-Turbo :)

Aby wykonać jakiś nowy elememt np rozpórkę to nie da się tak hop-siup, godzina czy nawet dwie i gotowe.

Najczęściej jednak to trwa trochę dłużej :shock: (przynajmniej tak jest w moim przypadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, jak będzie pasowała do Forka I to ja też chciałbym się znaleźć na liście oczekujących.... :)

na opakowaniu i w instrukcji tylnej gornej rozporki CUSCO bylo podane, ze pasuje ona do Forka mk.I i do mk.II, a takze do jakiegos Legasia... wiec teoretycznie tylna gorna rozporka dedykowana do XT powinna przypasowac i do S-Turbo

znalazlem opakowanie, zrobilem fote (wrzucam na potwierdzenie, moz ekomus sie przyda)

 

img0761ri.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jeszcze przednią chciał. Gdzie co i za ile zanabyc?

przednia pasuje od byle new-age WRX czy WRX STI (MY'01-07)

najlepiej szukaj takiej, ktora nie koliduje z przewodem od klimy przy scianie grodziowej

 

ja mialem rozporke (ala carbon) od Spec.C, trzeba bylo podgiac przewod klimy

 

26458721.jpg

 

picture054tl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch prosze daj :mrgreen:

 

-- 3 sty 2012, o 20:01 --

 

http://www.racingfactory.pl/rozporka-pr ... d-934.html a to podejdzie i czy cos warte jest?

 

-- 3 sty 2012, o 20:02 --

 

http://www.rallyshop.pl/index.php?p2690 ... ru-impreza czy bardziej cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch prosze daj :mrgreen:

 

-- 3 sty 2012, o 20:01 --

 

http://www.racingfactory.pl/rozporka-pr ... d-934.html a to podejdzie i czy cos warte jest?

 

-- 3 sty 2012, o 20:02 --

 

http://www.rallyshop.pl/index.php?p2690 ... ru-impreza czy bardziej cos takiego?

bralbym ta druga (tylko ma byc dedykowana do WRX/WRX STi anie do GT :wink: ), bo, po pierwsze, jest regulowana, a po drugie, nawet sam kawiorowy Przemek ma taka w Bojakaszy, o! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odczuje roznice po zamontowaniu samej rozporki?

niektorzy mowia, ze rozporki absolutnie nic nie daja, szczegolnie w new-age'ach, ale mi sie podobal efekt po zamontowaniu rozporek w Forku (zawieszenie jakby bardziej zwarte, a i plastiki mniej trzeszca :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to zbieg okoliczności, ale mi po zamontowaniu tylnej rozpórki zaczął bardziej trzeszczeć "bagażnik" - tylna klapa albo inne plastiki.

 

a auto jakby w prowadzeniu zrobiło się pewniejsze, chociaż to może placebo i wymuszona podświadomość :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to zbieg okoliczności, ale mi po zamontowaniu tylnej rozpórki zaczął bardziej trzeszczeć "bagażnik" - tylna klapa albo inne plastiki.

ja bym sprawdzil, czy dobrze wszystko poskladali do kupy :P

 

a auto jakby w prowadzeniu zrobiło się pewniejsze, chociaż to może placebo i wymuszona podświadomość :twisted:

a przednia juz tez masz? czy na razie tylko tyl?

ja najwiekszy efekt odczulem po zamontowaniu przedniej gornej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...