Skocz do zawartości

Trunki jedynie słuszne i inne


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 720
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

A w kraju piękne słoneczko!! :smile: :smile: :smile:

 

Naszła mnie znów ochota na Odświeżonego Harnasia. Raz trafiłem na, podejrzewam, próbną partię. Puszki 568 ml, trochę wyższe od normalnych.

Piwo REWELACYJNE!! Smak, kolor i zapach. Ech! Reklamy w TV już lecą a produkta niet'. Boli - ale przestanie.

 

Wasze zdrowie :!: :!: :!: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tiaaa taka atrakcje pstryknelam rok temu w osiedlowym sklepie :mrgreen:

na szczescie sa jeszcze firmy ktore wiedza ze czasem warto mi sie podlizac i z czym sie pojawiac..sami sprowadzaja wina

dlatego serdecznie dziekuje firmie XXX S.A oaz YYY S.A.- bede pamietac o tych ofertach.o ile jutro bede pamietac o czymkolwiek :mrgreen:

 

p.s. WRCfan a Tobie wolno? chetnie odstapie buteleczke :wink: nie bedzie zgodnie z tradycja czwartkowa ..ale

wiec jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem - z całym szacunkiem - jak można pic tego kwasnego sikacza po którym burczy w brzuchu :wink: :mrgreen:

masz na mysli ogolnie wino cy konkretnie Nouveau?

tegoroczne jest faktycznie takie sobie..aktualnie przeprowadzam testy drugiej winnicy i..nie powala..kolor tez nie powala..ale bywaly "gorsze lata"

co do win ogolnie..ostrzegam ze jak zaczne to do rana nie skoncze pisac..a jeszcze jak GAL i Vert wpadna na "bibke" to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej lubie to "towarzyskie"
Piwo nadaje się do wszystkich wymienionych z "towarzyskim" w szczególności :mrgreen:

niestety nawet towarzysko jestem w stanie wypic max jedno..potem juz nie bardzo mam smaka..ale to rzecz gustu..ja jestem bardziej winna :wink:

p.s.Michal..jak trafi mi sie jakies dobre winko to zostawie na jakas okazje..np koniec trucia? a moze wtedy tak "nadmorska bryze"? :mrgreen: przy okazji jak "zagotarzony"? nadal w kraju zielonej koniczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dla smaku" pije się to, co akurat komuś smakuje. Jak spojrzeć co ludzie piją na świecie (tradycyjnie, a nie wskutek działalności "product managerów"), to jest tylko jeden wspólny mianownik - alkohol.

Cała ludzkość lubi ten rozpuszczalnik.

 

Ale zawsze trzeba coś sobie wybrać - jedni piwo, inni wino, single malt, cognac... - to są drugorzędne i wyłącznie "wizerunkowe" sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość blue_eustoma
A ja ostatnio testuje piwa pszeniczne made in germoney. Naprawde polecam - naturalnie metne, na drozdzach, pycha!

O tak zgadzam się !!! ja polecam FRANZISKANER HEFE - WEISSBIER Piwo jasne pszeniczno-drożdżowe. Super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 % nalewka po tarninowa z dodatkiem suszonej śliwki. Coś nietoksycznego powinno to być.

Brzmi apetycznie - w ogóle takie wynalazki dobre są... :cool:

 

A że nie mam akurat pod ręką żadnego fajnego wynalazku, to Martini ExtraDry. Zasłużyłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...