Skocz do zawartości

Serwis gwarancyjny ?!


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne czy po 5 czy po 25. Co jakiś czas będzie miało problem. Albo dasz twardsze elementy które są głośne, albo miększe które się szybciej wytłuką, sorki taka karma.

 

Ale Kuba, ze wszystkim tak może być i nie chodzi tutaj o drogi a bardziej o jakąś wadę. Np: STi 02 wada tylnych amortyzatorów, siadły mi po 7 tys. km a kolejne które założyłem wytrzymały ponad dwa razy więcej. Zgadzam się że mamy drogi jakie mamy, ale nie zmieniły się one po tych 7 tys km ani też mój styl jazdy. Poprostu założono lepsze amortyzatory w ASO Subaru (te same a lepsze ) :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, zdaje sobie sprawę że są usterki i usterki. Amorki to ewidentnie problem konstrukcyjny. Z gumami w zawiasie nie jestem pewien.

 

Trochę oobserwuję usterki Subaru i ich charakter ;-)

 

Te drugie nie musiały być lepsze, po prostuprzypadek. Tak naprawdę jedna odpowiednio trafiona dziura może zabić amortyator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że szybko uda Ci się go sprzedać za dobrą cenę i kupisz coś bardziej Cię satysfakcjonującego.

Niestety będę się męczył z gratem minimum trzy lata- takie zasady.

 

Wiesz, mój poprzedni post był w zamyśle (za co z góry przepraszam, ale zdania nie zmieniam, co więcej utwierdzam się w nim) sarkastyczny. Jeżeli go tak nie odebrałeś, to coś mi nie wyszło.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że szybko uda Ci się go sprzedać za dobrą cenę i kupisz coś bardziej Cię satysfakcjonującego.

Niestety będę się męczył z gratem minimum trzy lata- takie zasady.

 

Wiesz, mój poprzedni post był w zamyśle (za co z góry przepraszam, ale zdania nie zmieniam, co więcej utwierdzam się w nim) sarkastyczny. Jeżeli go tak nie odebrałeś, to coś mi nie wyszło.... :roll:

 

jarmal masz rację ale u krzysiom to już obsesja ....

.

.

.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej bedziecie pisac to zostane na LIBERO x 2 szt

 

i na serwisie Merca..... w okresie gwarancji wymieniają jak leci i nie dyskutują - nie mam zamiaru ich chwalic, tylko oddaje sprawiedliwosc. Jestem niestety ZADOWOLONY z traktowania mnie w DCAP przez ostatnie 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gumy stabilizatora na przodzie wytrzymały jak na razie 140.000 km :mrgreen: . Co do tego co napisał Intak nie gumy, łączniki stab. znalazłem w cenie 40 zł za szt. A'propos oporów serwisu przy wymianie ich na gwarancji, nie zaznałem tak niefajnego podejścia. Mimo iż długo serwisowałem auto w "legendarnym" serwisie na ul. Wyścigowej we Wrocku :D. Ale o ile się nie myle to jedna taka guma kosztuje coś 50 zł więc nie ma tragedii co ? Intak napisał mi ostatnio, że do Laguny II takie fanty kosztuja 2 albo 3 razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...