Skocz do zawartości

SPRT GATHERING


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ogladałem foto moje histryczne różne i mam takie pytanie...kto sie pisze na ustanowienie polskiego rekordu w zakresie napisu/mozaiki z subaru impreza? ja zalatwiam lotnisko sądzę że SIP i LOTOS moooże :mrgreen: zrobią jakies pamiątki, wynajmą śmigło do fotografii i catering i robimy jakiś napis w stylu LSPRT z naszych subaraków?? kto się pisze? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ależ Carlos- jutro odbywam spot zMTS :wink: coś szykujemy :D

 

pewnie znowu jaką libacyję :P

 

 

...jak ja coś "szykuję" z Carfit carsport (ujednolicam bo to subaru i MTS subaru) to ....zawsze się to tak kończy :P:lol:

 

 

 

 

 

 

 

...ale wiecie co - jak już się dogadacie co do terminu........ to wpadnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisu/mozaiki z subaru impreza?

niniejszym w imieniu właścicieli forków, legacy oraz innych modeli pragnę wyrazić mój stanowczy sprzeciw i oburzenie przeciwko takiej dyskryminacji! Gdzie równość i demokracja!

Dopuścić innne modele, bo będziemy blokować ! Zorganizujemy konkurencyjną akcję, wylejemy paliwo na tory, albo co gorszego.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogladałem foto moje histryczne różne i mam takie pytanie...kto sie pisze na ustanowienie polskiego rekordu w zakresie napisu/mozaiki z subaru impreza? ja zalatwiam lotnisko sądzę że SIP i LOTOS moooże :mrgreen: zrobią jakies pamiątki, wynajmą śmigło do fotografii i catering i robimy jakiś napis w stylu LSPRT z naszych subaraków?? kto się pisze? :twisted:

 

Może znaczek Subaru: otoczka + plejady z różnych aut a środek z niebieskich Imprez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...