Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie wieszali psy na Kościuszce, a tu się okazuje, że kilometry w rajdach WRC przynoszą efekty. Wszyscy widzieli Kajtka na zagranicznych oesach, a tymczasem ten "przeciętny" Kościuszko leje go na każdym oesie.

Nie umniejszając nic umiejętnościom Kajetanowicza (jestem fanem jego talentu), ale chyba nie on taki dobry, ale konkurencja z naszego podwórka taka słaba

Wiem, wiem czołówka jedzie w lepszych samochodach, ale taki BB w Lancerze lał naszych w s2000 aż trzeszczało. Kajtek też, aż do momentu kiedy przyjechali kierowcy eksportowi i jeden z importu

 

Kosciuch niegdy nie baly przecietny , po prostu mial zazwyczaj wielki niefart , predkosc pokazal juz nie raz ale zawsze sie potem cos wykrzaczylo , a trzeba wziac jeszcze poprawke ze jedzie pierwszy raz tym samochodem.Jak dla mnie wielki szacun.Kajtek tym razem troche pechowo drobne przygody no i przede wszystkim jedzie po zoranym oesie , co tez ma znaczenie ale widac techonika poszla w S2000 mocno do przodu bo nikt z R i N4 nie ma do nich podejscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pisze Marasowi jak to wygląda, s2000 idą jak wsciekłe i tam gdzie subaru hamuje i redukuje to oni na bombie wbijają kolejny bieg. Poza tym Hołek też jakiś taki... nie Hołkowy, jedzie jak jakiś Oleksowicz, nie ładuje już w auta w zakręty na bombie tylko tak jakoś niemrawo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa o Feliksa pytałeś :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

To się dogadaliśmy. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 29 wrz 2012, o 22:12 --

 

Ja siedzę i podbudowuję swoją wiare w Hołka, przywiozłem syna na jego pierwszy rajd żeby zobaczył mistrza w akcji, a tu taka bida :roll:

 

 

Hołek obejrzyj to sobie

 

 

Premo, to były stare dobre czasy,samochody inne,Hołek młodszy i w ogóle jakoś piękniej było... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie patrzę na http://www.rajdpolski.pl/jak-ogladac-rajd i możecie mi powiedzieć po cholerę radzą na rajd zabrać kanister z paliwem ? :shock:

 

-- 30 wrz 2012, o 09:48 --

 

A co wywinął Felix że zrobił pick-upa??

 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 291Co6mqhw

 

Z czego te debile tak rechoczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...