Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Adi - przy Artisanie nie zaparkujemy w kupie. Tam jest zawsze wypchany parking.

Ja bym klasycznie Wały jednak zaproponował. A jak będzie dużo ludzi to na Łasztownię skoczymy zrobić ostatnie w tym roku foty.

Może ktoś weźmie porządny aparat i statyw? Na tle Wałów wtedy coś ładnego można zrobić.

Potem jak będzie chęć to można do Artisana coś zjeść podjechać...

 

Czwartek? W piątek można już angaż w domu na sprzątanie dostać ;)

Edytowane przez Sambor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat wezmę bardzo porządny gwarantuje! To Wały?


 

 

Czwartek? W piątek można już angaż w domu na sprzątanie dostać

co prawda to prawda :)

Mam tylko pytanko ktoś będzie umiał obsłużyć profesjonalnie aparat w ciemnościach?  :) ja sie uczę wiem że czasy naświetlania na maks low .... :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie ale zaniemogłem, siła wyższa. Brało mnie juz w czasie powrotu ale myślałem że to tylko jakaś dwu dniówka....

Niestety.... rozłożyło mnie!

Ale chciałbym w końcu się pochwalić tym moim "nowym" dziadkiem. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie ale zaniemogłem, siła wyższa. Brało mnie juz w czasie powrotu ale myślałem że to tylko jakaś dwu dniówka....

Niestety.... rozłożyło mnie!

Ale chciałbym w końcu się pochwalić tym moim "nowym" dziadkiem. .

 

Niedługo Ci, którzy Ciebie nie widzieli na żywo pomyślą, że jesteś jakąś aplikacją Subaru do nabijania postów ;)

Może po prostu następnym razem wpadniemy do Ciebie? Auto na chodzie?

Po nowym roku chłopaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam panowie ale zaniemogłem, siła wyższa. Brało mnie juz w czasie powrotu ale myślałem że to tylko jakaś dwu dniówka....

Niestety.... rozłożyło mnie!

Ale chciałbym w końcu się pochwalić tym moim "nowym" dziadkiem. .

 

Niedługo Ci, którzy Ciebie nie widzieli na żywo pomyślą, że jesteś jakąś aplikacją Subaru do nabijania postów ;)

Może po prostu następnym razem wpadniemy do Ciebie? Auto na chodzie?

Po nowym roku chłopaki?

 

Jestem "za" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadajcie, zawsze Was odwiedzałem regularnie. Może teraz się zrewanżujcie ? w końcu team subaru ... "jeden za wszystkich , wszyscy za jednego " :D

Nawet wpadajcie jutro , jestem chory ale wyjdę do Was . :) Auto jest na chodzie, i ma sie OK .

Ps, naprawde się szykowaliśmy z żoną ,a le 38 ,5 pozbawiła złudzeń. Zły jestem na maksa!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadajcie, zawsze Was odwiedzałem regularnie. Może teraz się zrewanżujcie ? w końcu team subaru ... "jeden za wszystkich , wszyscy za jednego " :D

Nawet wpadajcie jutro , jestem chory ale wyjdę do Was . :) Auto jest na chodzie, i ma sie OK .

Ps, naprawde się szykowaliśmy z żoną ,a le 38 ,5 pozbawiła złudzeń. Zły jestem na maksa!

 

 

Darek poważnie.....? Uderz się w pierś.... Regularnie to dla Ciebie jest RAZ ? Jak się człowiek deklaruje, że będzie to jest nawet jak ktoś był chory, przeziębiony, z połamaną ręką czy palcem to się na spocie pojawił....a miejsce spotkań zawsze było tak dokładnie określone, że człowiek z Ustrzyk Dolnych by mógł trafić za pierwszym razem nie używając nawigacji. 

 

Dziękuje dobranoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie już lepiej jest biere narkotyki przepisane przez doktora pajhiwo i jest coraz lepiej... :)

Zapraszam tez do mnie nie ma problemu . Ja mogę wpaść w ciągu dnia w piątek... Inaczej przyjadę koło 11 ktoś przyjedzie?  :)

post-12972-0-78870900-1482937537_thumb.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...