Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ekipa mam pytanie. Jutro przybywam z żoną do Szczecina aby zobaczyć miasto przez piątek i sobote bo niebawem się tu przeprowadzamy. Pytanie brzmi - macie jakieś sprawdzone miejsca na nocleg na 1 noc w Szczecinie? Z piątku na sobotę ☺ luksus byc nie musi bo od rana w piatek i sobote zwiedzamy miasto. Chodzi tylko o sen z piatku na sobote. Bede wdzieczny za info. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Przymierzam się z żoną do zakupu Legacy IV. Póki co badam rynek i zbieram informacje na temat auta i jego eksploatacji. Oczywiście założyłem temat w dziale poświęconym Legacy, chciałbym jednak dowiedzieć się jak wygląda użytkowanie Subaru w mojej okolicy (Szczecin). Interesuje mnie zarówno strona czysto eksploatacyjna (sprawdzeni mechanicy, sklepy z częściami itp) jak również od strona społeczna. 

Pierwsze strony pokazują, że rozkręcanie tego wątku szło raczej mozolnie, ale wspólne granie w piłkę świadczy o pełnym sukcesie :)

Dużo jest aktywnych Subaromaniaków w okolicach?  Subaru nie jest raczej popularnym autem w Szczecinie więc czułbym się pewniej wiedząc, że fizycznie jest do kogo uderzyć po radę.

 

Pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przekonałem się że te pojeżdżawki dają dużo do zręczności.  ;) Zdołałem ukrócić zapędy szeryfa. 

 

https://vimeo.com/182770347

 

Nawet taksówkarz był pod wrażeniem i próbował zrobić mi zdjęcie.  :)

Wybaczcie za znak wodny, ale chciałem szybko wrzucić tu filmik. 

Edytowane przez Filodorro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przekonałem się że te pojeżdżawki dają dużo do zręczności.  ;) Zdołałem ukrócić zapędy szeryfa. 

 

https://vimeo.com/182770347

 

Nawet taksówkarz był pod wrażeniem i próbował zrobić mi zdjęcie.  :)

Wybaczcie za znak wodny, ale chciałem szybko wrzucić tu filmik. 

 

 

 

Wygrałeś ! W moim przypadku pewnie skończyło by się na tym, że bym się zatrzymał, wyszedł i mordę na niego wydzierał a tu szach-mat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...