Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, tak myślę że dopiero na zimę jak dobrze pójdzie potrzebuje teraz 20 koła na mody z przkładką :) trza w morze na razie :D

Plan przekładka albo mts Wawa, albo, albo :) no i mapa na 300 kucy z wydechem, narazie ma jakieś 270 :(

 

Dobra, widzę zdjęcia. Nie zatrybiłem, że to nie o Imprezę chodzi. Odwołuję to ściganie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

hehe, tak myślę że dopiero na zimę jak dobrze pójdzie potrzebuje teraz 20 koła na mody z przkładką :) trza w morze na razie :D

Plan przekładka albo mts Wawa, albo, albo :) no i mapa na 300 kucy z wydechem, narazie ma jakieś 270 :(

 

Dobra, widzę zdjęcia. Nie zatrybiłem, że to nie o Imprezę chodzi. Odwołuję to ściganie ;)

 

Zdziwisz się....jak wyjedzie zarejestrowany  :P  swoją drogą jak zarejestrować na japońskich blachach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak go porobisz to faktycznie mogę się zdziwić.. na prostej ..ale droga ma też zakręty  :yahoo:

Forester Sti z japoni doskonale o tym wie :) nie w tym rzecz zależało mi mieć rodzynka jedynego w kraju, więc spełniam marzenia. Tym bardziej że ja kocham Forestera, nie ma nic lepszego :) ale to moje zdanie.

Auto z początkiem projektu zacznie się na nie legalu, szkoda by było to nie opublikować.

Mam nadzieję że nasz KLUB będzie mi "kibicował" :) na dobre i na złe wkońcu jedyny forek sti zostanie u NAS :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jak go porobisz to faktycznie mogę się zdziwić.. na prostej ..ale droga ma też zakręty  :yahoo:

Forester Sti z japoni doskonale o tym wie :) nie w tym rzecz zależało mi mieć rodzynka jedynego w kraju, więc spełniam marzenia. Tym bardziej że ja kocham Forestera, nie ma nic lepszego :) ale to moje zdanie.

Auto z początkiem projektu zacznie się na nie legalu, szkoda by było to nie opublikować.

Mam nadzieję że nasz KLUB będzie mi "kibicował" :) na dobre i na złe wkońcu jedyny forek sti zostanie u NAS :)

 

Blachy będą w szybie wszystko już wiem :) jedzie już transport :D

No to wyjechał :)

Przemo wyskoczył z propozycją przyjazdu do mnie... to jak wpadacie? będzie mnie bardzo miło  :)

post-12972-0-54784100-1439548192_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zastanawiam , rozmawiałem z panem Markiem MTS, mówił jak mam "kabzę" to przełożyć... jak powiedział rodzyn, sam by tego pilnował , dał termin po nowym roku.... nie wiem co robić?


No forek śliczny właśnie wracamy z oględzin a potem planujemy jakies świętowanie na mieście ;) jakby ktoś latał to dawajcie znać ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przema Outback piękny, trochę mnie zdezorientowaliscie  dzwiękiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jak go porobisz to faktycznie mogę się zdziwić.. na prostej ..ale droga ma też zakręty :yahoo:

Adi - Ty sie najpierw naucz GTka objezdzac :P

Dobrze, że to GTek a nie jakiś pastuch w dieslu :)

Obiecuję, że poćwiczę szybki start.

Siemka!

 

Postaram się być w piątek na dwa auta z żonką, ale chyba nie obędzie się bez dzieci. Trudno...

 

Fajnie, że się rozkręciło i wątek żyje. :thumbup:

Dla dzieci jest tam sporo miejsca do zabawy więc będą miały się czym zająć.

Nie wiem czy jest sens przyjeżdżać na dwa auta, no chyba że procentów nie zabierasz...

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - czy są chętni na wypad na lotnisko Chociwel, na spot organizowany/event organizowany przez West Coast Honda ze Szczecina. Cytując z "fejsbuka":

 

"Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję zlotu japońskiej motoryzacji w naszym regionie! Zapraszamy oczywiście nie tylko Hondy ale i inne auta z kraju kwitnącej wiśni!
Będzie to nasz pierwszy event i mamy nadzieję, że uda nam się co roku organizować takie wydarzenie ponieważ czegoś takiego brakuje w naszym regionie.
Nie chcieliśmy żeby to było zwykłe spotkanie przy grillu także organizujemy różne atrakcje dla przyjezdnych, będą to konkurencje z nagrodami od naszych sponsorów!
Start imprezy godzina 10:00 lotnisko Chociwel. Mapka z dokładną lokalizacją:
@[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBzXGEvL3d3dy5nb29nbGUucGwvbWFwcy9zZWFyY2gvbG90bmlza28rdytwb2JsaSVDNSVCQ3UrQ2hvY2l3ZWwvQDUzLjQyODEyNjMsMTQuODIwMDIwMSwxNTA3bS9kYXRhPSEzbTEhMWUzOjo=:https://www.google.pl/maps/search/lotnisko+w+pobliżu+Chociwel/@53.4281263,14.8200201,1507m/data=!3m1!1e3]

Konkurencje które wybraliśmy to:
"Auto Zlotu"
Nagrodą za 1 miejsce jest bon o wartości 500zł na korektę lakieru w Car Detailing Szczecin!
Nagrodą za 2 miejsce jest bon o wartości 150zł do wykorzystania na zakupy w Moto-Team!


"Car Limbo"
Nagrodą za 1 miejsce jest bon o wartości 200zł do wykorzystania na zakupy w Moto-Team!
Nagrodą za 2 miejsce jest bon o wartości 200zł do wykorzystania na pełen przegląd auta oraz serwis klimatyzacji z ozonowaniem w Alcar!


"Najgłośniejszy Wydech"
Nagrodą za 1 miejsce jest bon o wartości 200zł do wykorzystania na pomiar mocy na hamowni z AFR w CARRO!
Nagrodą za 2 miejsce jest bon o wartości 150zł do wykorzystania na zakupy w Moto-Team!

W pozostałych konkurencjach podzielicie się na grupy kilku osobowe "ekipy" i za uzbierane punkty z danych konkursów nagrody będą ufundowane przez Autopasja oraz Wleps.pl!

Zabierać śmiało swoje grille i jedzenie! Każde auto na wjeździe otrzyma worek na śmieci także z góry prosimy o utrzymanie czystości na terenie lotniska. Na sam koniec po rozdaniu nagród zapraszamy wszystkich chętnych na wspólny przejazd przez nasze miasto Szczecin aby pokazać wszystkim, że wśród VAG'ów nie brakuje też prawdziwych japońców! :)

Oprawą fotograficzną zajmie się:
Photo Edith oraz D.ave Works

Widzimy się 23.08.2015 o godzinie 10:00!
Pozdrawiamy,
Ekipa West Coast Honda
"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspamuje temat mą opinią o Forku Sti... rodzynek to jest teraz, a po przekładce to będzie słabszy niż praktycznie każdy zmodzony XT, no może ciut ładniejszy :P Teraz jest mega niepraktyczny, więc nadaje się tylko do lansu na parkingu lub wieczorem po mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspamuje temat mą opinią o Forku Sti... rodzynek to jest teraz, a po przekładce to będzie słabszy niż praktycznie każdy zmodzony XT, no może ciut ładniejszy :PTeraz jest mega niepraktyczny, więc nadaje się tylko do lansu na parkingu lub wieczorem po mieście ;)

 

". rodzynek to jest teraz, a po przekładce to będzie słabszy niż praktycznie każdy zmodzony XT"

Dziwne rozumowanie i nieuzasadnione  :D Przekładka nie zostanie zrobiona w garażu u Juliana , i zanim to nastąpi trochę czasu zejdzie. Nie chodzi o finanse a przygotowanie się do niej. Myślę że jak to będzie w przyszłym roku to będzie wielki sukces.Powiedziałeś zmodzone, mówimy o ulepach  :P Do lepianki nie wykorzystał bym XT , a było by to coś lekkiego  :P 

"Teraz jest mega niepraktyczny"

Też tak myślałem dopóki do niego nie wsiadłem i się nie przejechałem  :D  

" więc nadaje się tylko do lansu na parkingu lub wieczorem po mieście "

Do lansu... jak najbardziej i nie tylko na parkingu  :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na wyścig, 1 na 1, np. drogą S3/3 Zielona Góra-Wrocław, przy dużym natężeniu ruchu, wszystko w ramach dopuszczalnych przepisami prędkości ;) Nawet cywilne auto objedzie forka Sti z kierownicą po prawej :P Chodzi o widoczność przy wyprzedzaniu :) Możemy też jeździć do chwili, kiedy forek próbując wyprzedzić, wpasuje się w jakiegoś TIRa ;) Co do porównania z XT, to... w czym ten Sti po przekładce będzie lepszy niż np. forek bambino5, poza faktem, że kiedyś był (z naciskiem na "był") unikatowym Sti z Japonii? Raczej nie będą to osiągi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze opinia dwoch forumowiczow, ktorzy maja mocno pomodzone forki xt, a przjechali sie sprzedawanym przeze mnie Forkiem STI, jest najabardziej opiniotworcza :-) Mysle tu o forumowiczach Owad i Herostrates.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał zawsze będzie oryginałem  :P  a co do trasy którą opisałeś i objeżdżaniu forka Sti, to zapewniam że nie tylko forka "inne" auta są w stanie objechać  :P  Nie rozumiem kontekstu kupując takie auto nie brałem go nawet pod uwagę na wyścigi 1/4 mili, czy na trasie Wrocław Szczecin  :P

Te auto kupiłem bo zawsze marzyłem o takim modelu, i cieszę się że udało mi sie go zakupić.

Wracając do tematu gdyby mi mocno zależało na koniach mechanicznych to kupiłbym sobie Tir-a   :D bez naczepy.

Przekładkę robię dla siebie i chcę cieszyc się unikatowym i oryginalnym wozem.  :wub:


 

 

przekładce będzie lepszy niż np. forek bambino5,

Wracając do tego forka zapewniam że to nie był sti, a zwykły XT , ja byłem pierwszym klientem forek fun potwierdzi, ja go namówiłem na sprzedaż, byłe w warszawie i jezdziłem tym potworem. Dlaczego nie kupiłem? ktoś czuwał i nie pozwolił mi go kupić. Chociaż był w 100 % sprawny. Do czego zmierzam siedziałem i jezdziłem i za cholere nie czułem że to Sti :D   Jeżli jet tu Forek Fun niech potwierdzi!

Bałem się tej przekładanej skrzyni dccd, tego zrobionego silnika, taki "frank" który prędzej czy pózniej musi się poddać  . Każdy ulep bedzie miał jakieś problemy...

Gdybym był prezesem Orlenu na pewno bym go zakupił  :P , ale wydając 60 tysi ciężko zarobione, i nie czując w 100 % pewności to by była przesada. Gdy tylko zobaczyłem Sti Forestera i po przejażdżce, nie miałem najmniejszych wątpliwości co do zakupu :)

ps. jesteś bardzo złośliwy  :P czy ktoś "opluwał" Ciebie jak zakupiłeś imprezę od Kaliego ?  :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, panowie. Nie róbcie śmietnika z tematu. Chcecie wymienić się poglądami na temat osiągów, potencjału i logiki dotyczącej modyfikacji takiej czy innej to jest dział "jadę nielegala". Tu gadamy o szczecińskich i okolicznych spotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...