Skocz do zawartości

PRODRIVE SUBARU


mallorquin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym sie tak wcale nie śmiał z kolegi mallorquin

W imprezie, przyciskiem ogrzewania szyby mamy możliwośc nagrywania parametrów rzeczywistych podczas zczytywania logów, w rajdówkach za pomoca tego przycisku uruchamiało sie np. ALS , mozna w tych autach przeroznie konfigurowac ten przycisk, i nie koniecznie do ogrzeweania tylnej szyby , podobnie mozna wkorzystac przelacznik AC

Wiec wclae bym sie nie zdziwil , jakby Prodrive cos takie stosowal

Sam u siebie tym przyciskiem ( lub kombinacja ) moglem uruchamiac sobie funkcje ALS, CUT-OFF, czy procedure startu

 

 

To ma sens, bo przyciski są podłączone do wejść binarnych ECU i wolą programisty jest do czego sobie je wykorzysta.

Może niech kolega mallorquin sprawdzi czy działa mu ogrzewanie tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ma sens, bo przyciski są podłączone do wejść binarnych ECU i wolą programisty jest do czego sobie je wykorzysta.

 

 

dokładnie tak :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie tak wcale nie śmiał z kolegi mallorquin :roll:

W imprezie, przyciskiem ogrzewania szyby mamy możliwośc nagrywania parametrów rzeczywistych podczas zczytywania logów, w rajdówkach za pomoca tego przycisku uruchamiało sie np. ALS , mozna w tych autach przeroznie konfigurowac ten przycisk, i nie koniecznie do ogrzeweania tylnej szyby , podobnie mozna wkorzystac przelacznik AC :roll:

Wiec wclae bym sie nie zdziwil , jakby Prodrive cos takie stosowal

Sam u siebie tym przyciskiem ( lub kombinacja ) moglem uruchamiac sobie funkcje ALS, CUT-OFF, czy procedure startu :roll:

 

Kto pierwszy "zwraca honor"?

 

Tak na dobrą sprawę to tylko przycisk i podłączyć pod niego można choćby i wibrator (tzn. zagęszczarkę gruntu ;) ), czy zrobił to Prodrive czy ktoś inny nie ma znaczenia, mało prawdopodobne ale jednak się da.

 

Szacun dla Mallorquin'a że mimo wielu drwin obstawiał przy swoim.

Mit potwierdzony! :twisted:

W najgorszym razie prawdopodobny! 8)

 

A z zaproszenia aby samemu się przekonać chętnie skorzystam :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee auto było hamowane na nowo postawionej hamowni .Moze jest zle wystrojona (bo z takimi opiniami sie spotkałem) zdziwiło mnie to ze jak pokazali mi wykres z STI ,który zekomo miał 340PS to Nm było tylko 260Nm .Pojade do Jetronica i sprawdze to jeszcze raz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie tak wcale nie śmiał z kolegi mallorquin :roll:

W imprezie, przyciskiem ogrzewania szyby mamy możliwośc nagrywania parametrów rzeczywistych podczas zczytywania logów, w rajdówkach za pomoca tego przycisku uruchamiało sie np. ALS , mozna w tych autach przeroznie konfigurowac ten przycisk, i nie koniecznie do ogrzeweania tylnej szyby , podobnie mozna wkorzystac przelacznik AC :roll:

Wiec wclae bym sie nie zdziwil , jakby Prodrive cos takie stosowal

Sam u siebie tym przyciskiem ( lub kombinacja ) moglem uruchamiac sobie funkcje ALS, CUT-OFF, czy procedure startu :roll:

 

Kto pierwszy "zwraca honor"? ...

 

Ja na pewno. Zwracam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj maper proponowal mi cos takiego (mapa na open ecu) i byla wlasnie mowa o przycisku podgrzewania tylnej szyby... T8lek mial kiedys wrx-a mapowanego przez Andy Forresta (ecutek) i rowniez mial mozliwosc przelaczania map...

tylko nie pasuje mi ze prodrive robil cos takiego... AFAIK nie stroil indywidualnych aut, tylko pakiety ppp dla dealerow subaru... moze to auto mialo ppp a pozniej i tak zostalo poprawione przez jakiegos tunera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj maper proponowal mi cos takiego (mapa na open ecu) i byla wlasnie mowa o przycisku podgrzewania tylnej szyby... T8lek mial kiedys wrx-a mapowanego przez Andy Forresta (ecutek) i rowniez mial mozliwosc przelaczania map...

tylko nie pasuje mi ze prodrive robil cos takiego... AFAIK nie stroil indywidualnych aut, tylko pakiety ppp dla dealerow subaru... moze to auto mialo ppp a pozniej i tak zostalo poprawione przez jakiegos tunera?

Na czym właściwie polegał pakiet ppp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
komp jest subaru ale ma plomby prodrive

 

Bo tak właśnie Prodrive oznaczał swoje ECU , była naklejka/znaczek, jakieś tam numery i tyle , w środku normalny ECU z STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...