Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

 

I juz nie bedzie Cie stymulowal ;-)

jakby miał mnie stymulować za pomocą tego, co mu urwę, to obawiam się że nie pracowałabym tam od 5 lat ;)

 

Jako, ze jest to forum samochodowe zakladam, ze chodzilo Ci o lusterko albo zderzak ;)

 

... nie, o koncowke tłumika...

 

przepraszam, tak mi sie jakos, i nie moglem sie powstrzymac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I juz nie bedzie Cie stymulowal ;-)

jakby miał mnie stymulować za pomocą tego, co mu urwę, to obawiam się że nie pracowałabym tam od 5 lat ;)

 

Jako, ze jest to forum samochodowe zakladam, ze chodzilo Ci o lusterko albo zderzak ;)

no... prawie. o ręczny chodziło :twisted:

 

 

 

 

 

...chociaż to fiat, więc radocha marna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... prawie. o ręczny chodziło

 

No - jak Twój szef ma "ręczny", to chyba trzeba zrozumieć, ze chłop nieco sfrustrowany chodzi... Więcej tolerancji dla bliźnich ;-)

 

Mój syn jest niańczony od roku i właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania 4 opiekunki. wrrrr..

 

Wiem, że różnie w życiu bywa i nie zawsze tak można... ale ja tam uważam, że nie ma jak matka - zwłaszcza dla małego dziecka (bo potem, to już obydwoje rodzice powinni mieć dla dzieciaka czas).

Moja żona tuż przed skończeniem studiów urodziła - i po urodzeniu przez ponad trzy lata nie pracowała. Trochę wynikło to z konieczności (pewne kłopoty zdrowotne jej i dziecka), ale głównie jednak z tego powodu, że uznaliśmy, że tak będzie lepiej, niż zostawiać młodego obcym babom.

Zawodowo potem nadrobiła ten czas bez większego problemu... Kiedy syn poszedł do przedszkola i do szkoły, byliśmy już w stanie tak ustawić sobie sprawy rodzinno-zawodowe, żeby ona mogła nadrabiać, ja zarabiać - a mimo to nadal obchodzić się bez niań, opiekunek i babć.

 

Szczerze polecam taką taktykę. W długiej perspektywie - baaaardzo się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... prawie. o ręczny chodziło

 

No - jak Twój szef ma "ręczny", to chyba trzeba zrozumieć, ze chłop nieco sfrustrowany chodzi... Więcej tolerancji dla bliźnich ;-)

Tylko wyobraź sobie jak to wpływa na mój poziom frustracji... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie teges jest to ze wyciagnałem do wielkiego miasta Intakawrx aby go sklepać na gokartach dla polepszenia sobie humoru :cool: a ten skubaniec mnie bezwstydnie objechał :evil: i to dwa razy jednoczesnie ustanawiając rekord toru. To ostatnie mozna przenieść do tegesów :mrgreen:

 

 

barbie, cos na uspokojenie nerwow w pracy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie teges jest to ze wyciagnałem do wielkiego miasta Intakawrx aby go sklepać na gokartach dla polepszenia sobie humoru :cool: a ten skubaniec mnie bezwstydnie objechał :evil: i to dwa razy jednoczesnie ustanawiając rekord toru. To ostatnie mozna przenieść do tegesów :mrgreen:

 

Tak wynik ogólny jest z 15:2 dla Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega nieteges! Właśnie, na sam koniec tygodnia, po to, żeby "poprawić" humor ludziskom przed weekendem, przyszedł e-mail, że w tym roku premia roczna zostanie wypłacona miesiąc później. GRRRRRR!!! A ja już miałem takie poważne plany z nią związane i nawet poczyniłem stosowne zamówienia... (booyakasha coś ostatnio niedoinwestowana :smile: ) :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega nieteges! Właśnie, na sam koniec tygodnia, po to, żeby "poprawić" humor ludziskom przed weekendem, przyszedł e-mail, że w tym roku premia roczna zostanie wypłacona miesiąc później.

 

Przerób na teges:

 

"w tym roku znowu dostaniemy premię roczną" :cool:

 

Jak zwykle oczywiście opóxnienia winne są lalki z finansów :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega nieteges! Właśnie, na sam koniec tygodnia, po to, żeby "poprawić" humor ludziskom przed weekendem, przyszedł e-mail, że w tym roku premia roczna zostanie wypłacona miesiąc później.

 

Przerób na teges:

 

"w tym roku znowu dostaniemy premię roczną" :cool:

 

Jak zwykle oczywiście opóxnienia winne są lalki z finansów :???:

 

zawsze jest winna ksiegowosc i finanse :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega nieteges! Właśnie, na sam koniec tygodnia, po to, żeby "poprawić" humor ludziskom przed weekendem, przyszedł e-mail, że w tym roku premia roczna zostanie wypłacona miesiąc później.

 

Przerób na teges:

 

"w tym roku znowu dostaniemy premię roczną" :cool:

 

Jak zwykle oczywiście opóxnienia winne są lalki z finansów :???:

 

zawsze jest winna ksiegowosc i finanse :mrgreen:

Adamus, nie księgowość tylko zarząd który się zastanawia ile to ma wypłacić.....

Ja tam wiem ze u mnie wypłata rocznej premii będzie pewnie koło maja jeszcze 2 miesiące :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zapalil mi sie CEL... nie byloby w tym w sumie nic dziwnego gdyby nie to ze od 750km nie wcisnalem gazu nawet do polowy bo docieram :evil:

to auto jest popierdolone*

 

 

 

 

* tak wiem, przyjmuje pasek "na klate" :mad:

Kup sobie kabelek ///+ laptop i CEL nie boli (zakladając,że to głupi błąd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zapalil mi sie CEL... nie byloby w tym w sumie nic dziwnego gdyby nie to ze od 750km nie wcisnalem gazu nawet do polowy bo docieram :evil:

to auto jest popierdolone*

 

 

 

 

* tak wiem, przyjmuje pasek "na klate" :mad:

Kup sobie kabelek ///+ laptop i CEL nie boli (zakladając,że to głupi błąd)

 

mam, jutro podłącze i zobacze co to :roll: ale wkurzajace to jest na maksa :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...