Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

No i zaczęło się... ojciec stoi gdzieś na parkingu i nie może zapalić auta z powodu alarmu, syrenę potrafi wyciszyć, drzwi się otwierają, migacze migają a auto nie zapala... :evil:

Jest mokro i wilgotno.

 

Jestem ciekaw jak to się skończy? :|

 

 

No i skończyło się dobrze... :mrgreen:

 

Wszystko działa.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thorgal, w każdym razie ja zawsze przed wjazdem na rondo włączam kierunkowskaz. Kiedyś na maila dostałem takie zdjęcie, jak poniżej :shock: . Spotkałeś się może kiedyś z czymś takim w Anglii?

 

:twisted:

 

Po Świętach Wielkiejnocy jadę do Wielkiej Brytanii autem może kiedyś się trafi...

 

Pozdrawiam,

 

W każdym razie nie życzę Ci tego :D

 

Azrael, wydaje mi się, że obrazek pobiera się z cache'a albo coś w tym stylu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, słup trzeba minąc z lewej strony, w końcu ruch lewostronny :mrgreen:

No to jak będziesz już niedaleko to koniecznie musisz mi pomoc sie poruszać po GB i IE.

Takie rady są nawagę złota, co by było gdybym się zawachał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie nie teges jest to, że przez weekend posmigałem troszke na moto... nie to, żebym nie lubił śmigac na moto ale nieteges jest to, że teraz widzę że Justyna zupełnie nie ma checi do jazdy! wcale!

Ja chcę aby tez zbierała sie jak moto :P tak fajnie sie rozpedzać do 100km/k w 3,6s :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, rozumiem że jak $$$ i czas pozwoli to jedziemy na Rajd Wielkiej Brytanii w grudniu

Mam nadzieję, że wtedy już czymś jeszcze szybszym niż mój staruszek :lol: Ale to jest coś tegeś, żeby nie było zbyt ot, to nie teges jest bo wciąż mam swoje stare subaru, a już mam chrapkę na szybsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo NIE TEGES..oblewanie Oskarowego bolidu i paczki w Pl..a ja siedze w D'dorfie gdzie jest jakis koszmarny niemiecki karnawal..wszyscy chodza nabzdryngoleni..wszystko pozamykane i nic sie nie da zalatwiec :?

 

p.s. jedyny teges to taki ze wlasnie sacze pyszne winko..ale malo go..no to tez nie teges...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? hmmm znow ja w nie tegesie??czy u wszystkich innych jest teges??? hmmm 8)

a wiec nie teges jest to ze rano dookola mnie byla wiosna, kwiatuszki w ogrodzie a teraz wieczorem jak dotarlam do domu to musialam walczyc z lodem i sniegiem pod garazem :? ..baaaaardzo brryyyy yyy nie teges 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...