Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Majster nurkuje w gównach szamba i co chwila się wynurzając krzyczy do praktykanta:

- Daj ósemke!!

- Podaj dwunastke!

- Dawaj dziesiątke!! - itp.

Praktykant podaje grzeczniutko... Za którymś tam wynurzeniem mistrzunio do ucznia:

- Ucz się młody! Ucz! Bo inaczej będziesz całe życie tylko klucze podawał!!!

 

tak apropo drugiego obrazka :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe wyjęcie węża od wspomagania,aby go zakuć (bo sie pocił) skonczyło się...wymianą pumpu od wspomagania,nie wiadomo ki diabeł,ale po przykręceniu wężyka wspomaganie znikło,zaworek sie zawieszał,rozkręcenie,czyszczenie,lukanie,modlenie sie nie pomogło,w efekcie wycieczka do Podgórzyna (50km od nas,miejsce gdzie mają wszystko do wszystkich subarek) i nowa-uzywana pompa musiała stac sie moja.

Hula ,bezproblemowo,ale...to był duzy nieteges,aby od wykręcenia wężyka sie pompa zesrała :(

 

No i dzisiejszynie teges : dziewczynaka ze szkoły koło mej chaty:http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/news/wypadek-w-ojcowskim-parku-narodowym,1801534,219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezproblemowo,ale...to był duzy nieteges,aby od wykręcenia wężyka sie pompa zesrała :(

 

Nie pompa, zaworek.

no własnie,ale ki diabeł :?: :(

 

Nie wiem OCB, znalazłem drugi sprawny, tego jeszcze nie rozbierałem. Nie wiem jak to działa i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sredniaq, a abonament zapłaciłeś? :mrgreen:

Niestety to nie kwestia abonamentu, bo nie ma obrazu (sygnału) a nie dostępu do kanałów :(

Do tego czajnik bezprzewodowy zaczął cieknąć po 3 latach użytkowania, a klima w fork wydaje przeraźliwe piski i inne, rodzinne problemy :cry:

Jakaś czarna seria mnie dopadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś czarna seria mnie dopadła.

a moze tylko czarno widzisz :shock: zmień okulary na różowe

 

Uprzedzajac pytania loży szyderców. Wszystko jedno czy chodzi o szkla czy wino :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie kwestia abonamentu, bo nie ma obrazu (sygnału) a nie dostępu do kanałów :(

 

Sprawdź wtyczki czy nie ma gdzieś zwarcia, szczególnie w konwerterze gdzie może się dostać woda.

 

A mój nietegest jest taki:

Dzisiaj po Pierwszej Komunii mieliśmy rodzinny obiad. 3-letni synek mojej siostry spuszczony na chwilę z oczu znalazł sobie mały ostry kamyk i postanowił się nim podpisać na maskach samochodów gości. W efekcie dwa samochody z rysami podłużnymi i jeden mercedes z ładnymi kółkami. Spróbował z mercedesa zdemontować również gwiazdę ale udało mu się ją tylko wygiąć.

 

Jest w tym jeden teges - upodobał sobie maski, a forka chyba nie sięgnął :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej serii doszło jeszcze dziwne zachowanie pilota od PS3. Działa, ale nie wszystkie przyciski i funkcje :D Konsola pokazuje naładowanie baterii w 100%.

sredniaq napisał(a):

Niestety to nie kwestia abonamentu, bo nie ma obrazu (sygnału) a nie dostępu do kanałów :(

 

 

Sprawdź wtyczki czy nie ma gdzieś zwarcia, szczególnie w konwerterze gdzie może się dostać woda.

Tradycyjnego konwertera nie mam, bo moja antena to taki płaski prostokąt. Coś takiego Ale faktycznie muszę sprawdzić połączenia kabla, bo czujnik sygnału brzęczy i piszczy cały czas. Dziwne tylko, że wszystko stało się w baaardzo słoneczny dzień, bez grama deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...