Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie siedze w szkole. Nie teges jest ze dostala 1 z odpowiedzi z historii :D i 3 ze spr :( . A wczoraj 2+ z odpowiedzi z mapy Azji :( A zaraz mam WOS - kolejny spr.

Co ja robie w szkole - pisze tylko spr. :shock: :???:

 

 

WRC fan, bedzie dobrze!

 

Wiesz oni tymi sprawdzianami sprawdzają czy jesteś na tyle nie douczona żeby zasługiwać na miano obywatele IV RP !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieteges jest ze gupia bramkarka nie chciala mnie wpuscic wczoraj do Przychodni Towarzyskiej, bo nie mam 21.

Stwierdzilem, ze nastepnej bramkarce/bramkarzowi, ktory mi na tej podstawie zabroni wstepu zagroze sprawa w sadzie. Faktycznie nie moga mnie za to nie wpuscic, bo jest to dyskryminacja i taka sprawe bym na 100% wygral. Choc mam nadzieje, ze taka grozba wystarczy, zeby wymiekli ;)

 

Wiecie, ja rozumiem, ze odmawiaja wstepu drechom w wieku lat 16u. Ale studentom (i tak juz na wszelki wypadek pokazalem wlasnie legitke studencka)?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieteges jest ze gupia bramkarka nie chciala mnie wpuscic wczoraj do Przychodni Towarzyskiej, bo nie mam 21.

Stwierdzilem, ze nastepnej bramkarce/bramkarzowi, ktory mi na tej podstawie zabroni wstepu zagroze sprawa w sadzie.

 

LOL :lol:

 

TJ - jaka dyskryminacja, przecież to jest lokal prywatny i to właściciel ustala zasady tam panujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnej bramkarce/bramkarzowi, ktory mi na tej podstawie zabroni wstepu zagroze sprawa w sadzie.
bo jest to dyskryminacja

 

Zwykły sąd, a nawet Trybunał w Starsburgu to za mało na tych faszystow, łamiących podstawowe prawa człowieka.

Powstań ludu, zrzuć kajdany, dziś twój tryumf albo zgon! Na barykady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, smiej sie smiej ;) Arylin.ka wlasnie ostatnio na prawie cywilnym (czy jakims tam innym...) dowiedziala sie, ze nie moga zabronic wstepu. Lokal byc moze prywatny, ale dopoki nie ma imprezy zamknietej to jest to miejsce publiczne :>

 

Zanim sie z kogos bedziesz nabijal, sprawdz czy masz do tego podstawy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim sie z kogos bedziesz nabijal, sprawdz czy masz do tego podstawy

 

Właśnie. Na takie pozbawione podstaw nabijanie się też się znajdzie jakiś paragraf, z tego prawa cywilnego... albo jakiegoś innego*.

I w kajdany takiego drania, co się nabija bez podstaw - i pewnie jeszcze bez zezwolenia.

I nahajką go... I do Sztrasburga....eee, tentego, czy Szlisselburga... czy jakoś tak...

 

* ...w razie potrzeby, mam na półce bardzo przyzwoite tomiszcze pt. "Prawo kosmiczne", autorstwa niejakiego prof. Gurbiela - mogę pożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ, to mam prośbę - jak będziesz następnym razem straszył karka na bramce sądem to nagraj to na komórke - muszę to zobaczyć :mrgreen:

 

Przecież to krk. Możecie nawet TJ-owi zorganizować ekipę z kamerą i cheerleaderki, które będą go podpu... zagrzewać do walki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem taki sen dzisiaj, który mnie męczyl pare godzin: Wygralem w lotka albo wygralem samo Subaru :mrgreen: I podjezdzam nim pod blok ide do domu po niedlugim czasie schodze na dol pośmigać nim ile sie da a tu :shock: ktos zapierniczyl mi spod domu STi :cry::cry::cry: Pochodzilem po osiedlu i sie okazalo ze to jakis najwiekszy mafiozo w malopolsce sie przy nim krecil ale wszyscy sie bali go skontrolowac :roll: Ale pod koniec snu malo sie tym martwilem bo bylem juz na kupnie kolejnego STi (czyli jednak wygralem w lotka we snie :lol: ) no ale wtedy sie obudzilem :cry: a co mi tam 2zł jutro zagram w Lotka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, WRC fan, My sie kaaaarkow nie boooiiiiimy :D

 

A taki bezdomny to cholera wie, moze tylko udaje i tak naprawde jest bogaty ;) Poza tym owszem, mielismy podobna sytuacje i nie bylo problemu (chodzilo o bardzo pilna potrzebe)

 

Poza tym wyprosic to nie to samo co zabronic wstepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...