Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd oni mają mój numer

Wielki Brat patrzy...ten mniejszy też i to jego bardziej bym sie obawiał ;)

 

co oni odemnie chcą

pewnie kasy ;)

 

skoro ja nie pracuje

to chyba nie jest ich problem. Masz już >18lat (chyba:D) więc sam za siebie odpowiadasz. wcześniej do rodziców przyszedłby kwitek, że nabroiłeś i trzeba zrobić przelew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester masz jakies auto na siebie zarejestrowane? masz konto na ktorym pojawiaja sie jakiekolwiek srodki?

jesli odpwowiedz na choc jedno z tych pytan brzmi tak, to uznali, że stać Cie na zapłacenie tego mandatu.... :wink:

A jeśli np. taki ja, nie zarabiam, nigdy nie pracowałem, nie mam auta, na koncie mam 200-300zł... to też będą dzwonić? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli np. taki ja, nie zarabiam, nigdy nie pracowałem, nie mam auta, na koncie mam 200-300zł... to też będą dzwonić? :wink:
Jeśli nie mają co Ci zabrać , to rośnie Ci dług za odsetki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7341474,Zieloni_blokuja_autostrade_do_Warszawy__beda_opoznienia_.html

 

Ekoterroryści w natarciu. Oczywiście w miejscu planowanej autostrady migruje mrówka szara albo inne cuś. Curva!

Zwierze też ma prawo do życia, dla mnie wszędzie mogłyby być same szutry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester masz jakies auto na siebie zarejestrowane? masz konto na ktorym pojawiaja sie jakiekolwiek srodki?

jesli odpwowiedz na choc jedno z tych pytan brzmi tak, to uznali, że stać Cie na zapłacenie tego mandatu.... :wink:

Aha... no to już wszystko dla mnie jasne ;)

 

Dzięki za odpowiedzi bo nie wiedziałem jak to funkcjonuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niema się dochodów i rodzice kupili auto to rodzice odpowiadają za dziecko nawet jak jest pełnoletnie. Sens jest taki, że dziecko musi zapłacić, ale z kieszeni rodzica.

Nie kupili. Pożyczyłem auto taty, pojechałem za szybko, nie zapłaciłem za parking itp... To co mi zrobią? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niema się dochodów i rodzice kupili auto to rodzice odpowiadają za dziecko nawet jak jest pełnoletnie. Sens jest taki, że dziecko musi zapłacić, ale z kieszeni rodzica.

Nie kupili. Pożyczyłem auto taty, pojechałem za szybko, nie zapłaciłem za parking itp... To co mi zrobią? :mrgreen:

 

Lepiej się martw co by Ci tata zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niema się dochodów i rodzice kupili auto to rodzice odpowiadają za dziecko nawet jak jest pełnoletnie. Sens jest taki, że dziecko musi zapłacić, ale z kieszeni rodzica.

Nie kupili. Pożyczyłem auto taty, pojechałem za szybko, nie zapłaciłem za parking itp... To co mi zrobią? :mrgreen:

 

Lepiej się martw co by Ci tata zrobił :D

Angry-Dad-SON-I-AM-DISSAPOINT.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie zawiadomienie, że moje konto punktów karnych wynosi 28 :evil:

W związku z tym muszę od nowa zdawać prawko na kat. A,B i C.

Cała lista wykroczeń to przekroczenia prędkości, przy czym oczywiście zawsze kroili mnie w środku nocy, przy minimalnym ruchu, w okolicach niczego.

Jak komuś kradną Subaraka to ich nigdy nie ma

NO ŻESZ MOTYLA NOGA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekoterroryści w natarciu. Oczywiście w miejscu planowanej autostrady migruje mrówka szara albo inne cuś. Curva!

 

Też się załamałem - jakiś kawałek parku, w którym pewnie siedzą pijaki i walają się śmiecie i przez to nie może powstać ważna droga :roll:.

 

Chodzi mi o to:

 

Protestujący twierdzą też, że autostrada wywrze zły wpływ na zabytkowe Ogrody Hosera w Pruszkowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekoterroryści w natarciu. Oczywiście w miejscu planowanej autostrady migruje mrówka szara albo inne cuś. Curva!

 

Też się załamałem - jakiś kawałek parku, w którym pewnie siedzą pijaki i walają się śmiecie i przez to nie może powstać ważna droga :roll:.

 

Chodzi mi o to:

 

Protestujący twierdzą też, że autostrada wywrze zły wpływ na zabytkowe Ogrody Hosera w Pruszkowie.

 

Niestety - im wcale nie chodzi o ten park. Im chodzi o kasę. Czyli - albo inwestor płaci, albo wynajduje się kolejne stworzonko, któremu ta autostrada straszliwie pokrzyżuje plany. I tak do skutku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...