Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

chyba przegub z przodu mi się 'skończył' :evil:

na mocniej skręconych kołach poszarpuje nieco i czasami jakby coś wtedy strzela z przodu

na tyle co mogłem zobaczyć z pomocą latarki to osłony tylnych wewnętrznych i prawy przedni wewnętrzny wyglądają ładnie, ale lewy z przodu jakoś kiepsko

manszeta cała ale z obu stron od stron opasek mokro od smaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta - gwarancja poszla sie pasc, jutro wymieniam klawiature

Adamusmax

Mnie w jednym Lenovo wymienili płytę główną na gwarancji, stwierdzając w raporcie serwisowym, że touchpada nie wymienią w ramach bezpłatnej usługi, bo był zalany. Gwarancja na komputer nie została anulowana!

Muszę przy okazji pochwalić serwis Lenovo, że w ciągu niecałych 20 godzin od oddania sprzętu do naprawy ściągnął płytę glówną z Wawy, wymienił i sprzęt był gotowy do odbioru :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta - gwarancja poszla sie pasc, jutro wymieniam klawiature

Adamusmax

Mnie w jednym Lenovo wymienili płytę główną na gwarancji, stwierdzając w raporcie serwisowym, że touchpada nie wymienią w ramach bezpłatnej usługi, bo był zalany. Gwarancja na komputer nie została anulowana!

Muszę przy okazji pochwalić serwis Lenovo, że w ciągu niecałych 20 godzin od oddania sprzętu do naprawy ściągnął płytę glówną z Wawy, wymienił i sprzęt był gotowy do odbioru :!:

 

pojechalem do NRC i na miejscu wymienili klawiature na oryginal - trwalo to 3 minuty ;)

 

ciekawe jak z gwarancja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dostalem pasek od Pablonasa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

w końcu w morde, koniec forumowego dziewictwa :twisted:

 

ale mi rozdziewiczony..... :mrgreen: a urlop 40 dni za niewyparzoną mordę i niestosowne komentarze miałeś ? NIE ? to Ty Pikuś jesteś....Pan Pikuś..... :twisted: od tego zaczyna się karierę na Forum... :mrgreen: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, po 15 latach małżeństwa już sie nauczyłem :mrgreen:

Ten to marny argument . Ja mam staż 25 lat i ciągle się przekonuję , że wiele może się zdarzyć .

 

No i to jest dopiero nieteges :mrgreen::mrgreen:

 

Zart of course

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest dopiero nieteges :mrgreen: :mrgreen:

Wierz mi , to są zawsze miłe zaskoczenia . Ktoś mądrzejszy i bardziej doświadczony powiedział mi : "jeśli po dwudziestu latach małżeństwa masz o czym rozmawiać z żoną to dobrze wybrałeś "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że to jest jej monolog....................... :twisted:

No dobra :!: Ale od czego mężczyzna ma garaż /każdy poważny mężczyzna powinien mieć / :mrgreen: Trzeba poukładać śrubki , klucze i gwożdzie .

Zła strona tego wszystkiego jest taka , że teściowa czasami przyjedzie w odwiedziny . Dobra , że czasami teściowa przypilnuje domu . Ja mam dwie teściowe i obie są oki . Jak jedziemy autem , to musi być cisza i muszę słyszeć radio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...