Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nie teges sa ludzie - bo sa powaleni

 

kolo zakupil ode mnie pompe bo poprzednia mu zaczela padac z powodu syfu w baku, wymienil bak (podobno - jego relacja) i wsadzil WALBRO. po 25 km zaczela mu wyc dzwoni do mnie i mnie opierdziela zebym mu druga wyslal bo tamta jest walnieta - to ja mu na to spokojnie (po konsultacji z dostawca) ze ma gwarancje na ta pompe 12 miesiecy i zeby wyslal pompe na adres dostawcy (ma pieczatke wbita w gwarancje) i oni zobacza co z ta pompa nie tak (normalna procedura gwarancyjna), w miedzyczasie moze zakupic druga pompe jezeli mu sie spieszy a jezeli tamta reklamacja okaze sie sluszna to dostanie zwrot kasy - pytam sie tez kolesia czy nie sprawdzal pompy na sucho - czy dziala - bo tego w pompach zanurzeniowych sie nie robi, albo czy nie zassal jakiegos syfu ze zbiornika, bo tak tez sie zdarza, albo czy w nowym zbiorniku nie mial za malo paliwa - tym bardziej ze powiedzial ze pompa doszla do dna - tak jak powinna) - to on mi na to zebym go nie nazywal oszustem bo nie jest pierwszym lepszym frajerem i wie jak to zakladac i powiedzial ze caly czas byl przy mechaniku ktory ta pompe zakladal :evil:

i straszy mnie ze opisze cala sytuacje na streetracing.pl (tam zlapal kontakt do mnie)

kurna czy ludzie nie rozumieja ze sa pewne zasady i ze jezeli kupujesz jakis produkt i masz na niego gwarancje to ten produkt podlega pewnej procedurze reklamacyjnej - nawet jak go kupisz od najlepszgo przyjaciela - a co dopiero kupujac u zupelnie obcego czlowieka

 

tym bardziej ze te pompy wlozylo juz od cholery osob i sa zadowolone, pompy dzialaja tak jak maja dzialac - poza tym WALBRO to nie jest pierwsza lepsza pompa i one sie po prostu nie psuja (jzeli sa uzytkowane tak jak pompy powinny byc uzytkowane)

 

gadalam z dostawca i powiedzial ze ludzie dziwne rzeczy robia np. wsadzaja pompe do wiadra z woda zeby ja sprawdzic, probuja zalac etanol i sprawdzic czy auto pojedzie itp itd

 

kurna ale Ci ludzie sa powaleni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak pewnie zrobie - tym bardziej ze na turbokillers tez chlopaki do nismo brali ode mnie pompy, z sr.pl tez ode mnie maja (w czterystukonnej suprze siedzi i kilku innych) z naszego forum koledzy tez brali i kur...a im nie padly, tylko temu w omedze padla i to jeszcze sama z siebie - a ha oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiem o co chodzi - kles pare dni temu wyslal mi PW ze filtr ktory dostal z komplecie jest niedobry (za szerokie obsadzenie), powiedzial ze zalozylby stary ale ma poszarpany i zasyfialy, a poza tym mechanik powiedzial mu ze WALBRO lepiej zeby byly z oryginalnym filtrem - powiedzialem mu ze mu dosle drugi filtr i po prostu chyba koles zalozyl ta pompe na starym filtrze, albo wogole bez filtra i zatarl. i tak to jest - gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy - zobaczymy czy wysle ta pompe do reklamacji - bede mial pelna dokumentacje zdjeciowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=36370

 

no i juz wkleilem na sr - bo kurna takie akcje mni zapieniaja - zawsze wychodze z zalozenia, ze wszystko mozna zalatwic po dobroci ale jezeli ktos mi wyjezdza z takimi akcjami to wtedy nie odpuszczam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. wlasnie skonczylam zadanko dodatkowe z chemii, zajelo mi to 12,5 strony :P (reakcje matali z kwasami), teraz jest godzina prawie 20 a ja musze jeszcze sie nauczyc z WOSu na spr.. no i z matmy zrobic zadanko i nauczyc sie na kartkowke.. :/ z polskiego o baroku trza sie pouczyc.. :/ masakra, ciezki dzien jutro.. bardzo ciezki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges...zakładali mi dziś w szpitalu wkłucie centralne i założyli tak, że mnie uwiera pod obojczykiem i coś czuję, że jutro na nowo będą mnie kłuć i dziabać :cry: Kur...

 

Twoje jazdy w porównaniu do moich do Mołt Ewerest do Śnieżki ale... pamnientam jak kiedyś rozwaliłem sobie nogę i trafiłem do szpitla na tydzień. Pierwszy dzień, leże poznaję klientów na sali i przychodzi siostra zakładać kroplówkę. Bierze ręke nakłuwa wenflon, wyjmuje. Kłuje drugi raz kręci głową, wyjmuje. Woła koleżankę. Przychodzi Jadźka - razem kłują trzeci raz... - Ma pan jakieś dziwne żyły no nie idzie. Kłuja tę samą ręke 4 raz. Dyskutują. Ja już kur... dostaję ... Wołają trzecią. Przychodzi Marta. Kłują 5 raz coś im nie pasuje, ja piany na ustach dostaję... Prawa ręka już nie daje rady. Proszą o drugą. Na lewej za 6 podejsciem udaje im się zainstalować kroplę. Dzizus !!!!! Myślałem, ze je tam pokroje na miejscu przez godzine to robiły i ciagle mnie kłuły ! :mrgreen:

 

...

 

Na sali miałem też jednego gościa - cała głowa w bandazach. Dziurki tylko na jedno oko, uszy i usta. Nic gosciu nie gadal przez 3 dni... No to go zapytalem w kocu za co tu siedzi.

 

- Wiesz... rower sobie kupilem no i winda zajeta byla to postanowilem zjechac z 4 pietra po schodach na góralu. Przy 1 piętrze zachwilo mnie i rączka od roweru przy upadku wpadła mi w oczodół. Całe oko zmiażdżyło i wypchnelo. Wiecej pytań nie mialem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje jazdy w porównaniu do moich do Mołt Ewerest do Śnieżki ale... pamnientam jak kiedyś rozwaliłem sobie nogę i trafiłem do szpitla na tydzień. Pierwszy dzień, leże poznaję klientów na sali i przychodzi siostra zakładać kroplówkę. Bierze ręke nakłuwa wenflon, wyjmuje. Kłuje drugi raz kręci głową, wyjmuje. Woła koleżankę. Przychodzi Jadźka - razem kłują trzeci raz... - Ma pan jakieś dziwne żyły no nie idzie. Kłuja tę samą ręke 4 raz. Dyskutują. Ja już kur... dostaję ... Wołają trzecią. Przychodzi Marta. Kłują 5 raz coś im nie pasuje, ja piany na ustach dostaję... Prawa ręka już nie daje rady. Proszą o drugą. Na lewej za 6 podejsciem udaje im się zainstalować kroplę. Dzizus !!!!! Myślałem, ze je tam pokroje na miejscu przez godzine to robiły i ciagle mnie kłuły !

 

Znam pacjenta który miał identyczne jazdy, tylko właśnie z wkłuciem centralnym.

Dla tych którzy nie są zorientowani w temacie - wkłucie centralne to taki diwajs wkłuwany w duże naczynia krwionośne na klatce piersiowej albo na szyi - dzieki temu nie trzeba mieć wenflonów. Zakłada to anestezjolog i wcześniej trzeba podpisać zgodę na zabieg. Pomijam fakt, że anestezjolodzy idą na łatwiznę i zamiast robić to pod USG żeby niczego nie uszkodzić dziubią na oślep, a nóż się wkłuje (ale są też tacy którzy robią to naprawdę fachowo i nie można im nic zarzucić) Ehh...

 

I żeby zakończyć to moje użalanie się nad sobą, to właśnie takie pierdołowate rzeczy mnie najbardziej przerażają w pobycie w szpitalu. A to mi pielęgniarka źle krew pobierze i żyłę przekłuje i zrobi mi się krwiak na cały łokieć, to źle założone wkłucie...i potem ręką nie mogę przez tydzień ruszać..mać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak - po należy zrobić prześwietlenie z tego co pamiętam a sama żyła jest pod tętnicą... =

 

Tak, tak - miałem RTG i lekarze nic takiego tam nie wypatrzyli. Jutro jeszcze będą to konsultować z radiologiem.

 

 

Z dwojga złego wole mieć biopsję szpiku niż zakładanie wkłucia. Z resztą to pierwsze miałem wczoraj ;-) . Boli bardziej ale krócej trwa i człowiek potem nie chodzi taki obolały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...