Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

i tak nie zaplace - niech se kiedys tam sciagna ze zwrotu podatku :mrgreen:

zebys sie nie zdziwil, do mnie wchodza na pensje :mrgreen:

do mnie przychodzi wezwanie od komornika. Ide i place w USie.koszy komornicze sa znikome :mrgreen:

Raz mi weszli na konto i zablokowali na tydzien :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostalem 200 PLN (...) za gadanie przez telefon

 

Wywalę słuchawkę, może i mnie dadzą 200 zł, przyda się na paliwo :razz:

 

adamusmax, a do tego dojdzie jeszcze rachunek u operatora :mrgreen:

 

rachunkiem sie nie martwie

 

a co do mandatu nigdy mi nie chcieli na konto wchodzic - zawsze ze zwrotu biora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że odnalezienie i ukaranie winnych jest prawie niemożliwe.

devillous, ja w podobnych przypadkach zawsze zgłaszam na policję. Tracę kupę czasu, wiedząc, że nic to nie da, ale przynajmniej statystyki im popsuję :evil:

 

juz to zrobilem. nie chcieli przyjac zgloszenia. postraszenie rozmowa z komendantem pomoglo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie szyby albo lakier...

 

 

Mogę Cie pocieszyć tym, ze 2 dni temu, mojej dziewczynie jakiś palant przejechał kluczem albo gwoździem cały bok samochodu. Biała krecha ciągnie się dokładnie przez cały samochód, który kupiła sobie 3 miesiące temu :evil::evil:

Gdybym dorwał takiego to by policja nie była potrzebna tylko o drazu karetka reanimacyjna chyba :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyba kazdy z was przyzna, ze strasznie to frustrujace jak ktos dba o swoje cacko (wiem, wiem, mam tylko Golfa ;) )

 

Nie musisz mi tłumaczyć - czy golf, czy nie subaru, boli tak samo, jak się dba o wóz. Polecam mój wpis w tym wątku z 26 października ubiegłego roku... :roll:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=724817#724817

Kiedyś... również "życzliwy sąsiad" przebił mojemu braciakowi trzy opony w Kii, pewnie ktoś mu przeszkodził w załatwieniu czwartej :roll: Niektórzy ludzie to dekle :evil:

 

,a jak już jesteśmy przy moim bracie i Golfie, to się pochwalę, że czasem pokazuję mu jak nie powinien wyglądać swing

golf1.th.jpg

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bananowych klubów nie jest tak dużo w Wawie, więc łatwo będzie Ci mnie unikać :cool: :mrgreen: :wink:

 

a Ty co najwyżej "dołek"
optymista, skąd wiesz że zaraz nie trafię w jakąś dolinę jak muminki, a nie tylko dołek

oryginalny chłopak z Ciebie, wolisz trafić na dołek ...

http://www.wysokieobroty.pl/auto/1,48316,4401051.html

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klate przyjmuje tytuł forumowego IDIOTY miesiaca. Przespałem zapisy na egzaminy,uprzejme panie z dziekanatu wykluczyły możliwość zapisania się pozasystemem. I tak oto cały semestr nauki poszedł się paść,czeka mnie kampania wrześniowa tylko i wyłącznie z powodu niedbalstwa :evil::evil::evil:

 

taka mała edycja ze zrozumieniem dla uniesienia i zastosowania słów... y tam, sam bym tak napisał. BTW głowa do góry :!:

 

chojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezwanie do Skarbówki ze złowrogim skrótem MKK.

Pan telefonicznie mnie oświecił, że rozwinięcie skrótu może być uznane za Mandat Karny Kredytowy (z 2007r)

SWoją drogą, dobrze, że to nic gorszego...Skarbówki nie lubimy, oj nie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...