Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nie, szyba byla naprawiona naprawde perfekcyjnie, zreszta odprysk mial chyba max 2mm. kosmetyka, ale sadzilem, ze zacznie pekac dalej i tez bedzie do wymiany.

jezeli naprawa moze w jakikolwiek sposob zagrozic bezpieczenstwu to po prostu jej nie wykonuja.

dachowanie bylo z zuuuupelnie innego powodu.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, niestety jak wyżej napisałem... córka koleżanki cioci, a mieszkanie nie do konca moje prywatne (połowa udziału cioci...). Sprawa o tyle niemiła, że miało byc tak pieknie :) a wyszło jak zawsze. Na szczęście poważnych zniszczeń brak, nic nie jest rozpierniczone, tylko musze troche posprzątać...ale niesmak pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum, nie pisałem tego co pisałem w kontekście Twojego dacha :wink:

 

A że naprawy małych odprysków to dobre rozwiazanie... tez tak uważam, jezeli szyba jest w dobrym stanie i trafi się kamień to można ze spokojem załatać, proste, szybkie, tańsze i mniej inwazyjne dla auta niz wyrywanie całej szyby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zastanawialem, czy nie wyszlo przypadkiem na to, ze przez naprawe szyby dachowalem. Jak tak, to wszystko jasne.

 

dales sobie rade z serwerownia, czy pomoc ?

 

Nieteges: blotnik i dwoje drzwi porysowanie. Pan w vanie uznal, ze lepiej mi zajechac droge, niz przepuscic.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll, niezły wynik :cool:

Zelazny, w sumie dobra rada :cool:

A tak naprawdę, to moglibyśmy pisać o tym w Tegeso-nietegesie - odwalimy, pomęczymy się te 2 dni (bo angielski to taki deser :cool: ) i będziemy mieli z głowy :mrgreen:

Za to, jeśli wszystko dobrze pójdzie, wynik egzaminu nie będzie miał dla mnie (i dla mojego przyszłego liceum!) większego znaczenia. O! I to jest teges! :mrgreen:

 

Apal, jak dla mnie gimnazjum to taki niepotrzebny etap. Wolałbym tak, jak było kiedyś - czyli 8 klas podstawówki + liceum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad dzięki :wink: .

Apal, połamania długopisów? Piszę jutro moim ulubionym, co mi szczęście przynosi. Subaru! :mrgreen: Nie dziękuję :wink:

 

No no. Ja też się przyłączam do życzń Apal. :mrgreen:

 

Ale czas leci... Dopiero pisalem egzamin gimnazjalny a tu już koncze studia i trza magisterke zaraz pisac.... Ehhh... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z humanistycznym "jakoś to będzie". Gorzej z matematycznym
całką wszystko idzie policzyć :mrgreen:
Gimnazjum :roll: co to jest gimnazjum
właśnie, co tam się robi? Dają coś dobrego do jedzenia, albo mają jakieś fajne kobitki?
ta technologia działa cuda ja od kilku lat tak naprawiam komputery :twisted: :razz:

 

to przy okazji naprawy bazy forum możne się do naprawy szukajki zgłosimy :mrgreen:

hehe, dobra myśl, ale tani nie jestem :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...