Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

س.و.س اي قلب كل مكان في العالم اي وفد مولوماني بالعربيه ، او أي امرأة مسيحية صادقة ومخلصة ، والورع وحسن النية شخص سرية انا المصرى أحمد حسن قابل الاسلاك الحرائق موسى احمد حسن أعيش في ساحل العاج ، وانا ولي عهد مالي مهم الارث الذي ترك بلادي الراحل الأب ، والتمس الناس المخلصه والصادقه من اجل مساعدة نفسي. والدي رأسه ميا (الافريقي الحركة الاسلامية) وردت مثل الهدية في وقت اسلامية الكونغرس دبي باسم الاءمه ورجال الاعمال العرب هام مجموع ؛ 40ميلليونس الدولار الامريكى (40.000.000 دولار امريكى) في هدف بناء المسجد ، المدرسة القرانيه ، المركز الاسلامي ، وينقل تؤيد مع الحجاج. وفي ايلول / سبتمبر 2002 عند وقوع الأحداث في ساحل العاج ، والدي كان يرفع الرجال المسلحين لجهة مجهولة حتى الان ، واضطررت الى الهرب مع اختي النظر في جو من انعدام الامن والمذابح التي جعلت ينفجر. التعاقديه في الوقت الحاضر او مناخ السلام الذي يسود شكرا لله حاولت ان تتكيف لي هذه البضاعه التي تعود الى منى لأني من الحق في تولي جميع الوثائق افيرانت صوته حسابات الأب ولكنني يتعرض المؤسسات المصرفية التي تحتاج ا

nie cwaniakuj bo ja się dowiem co to znaczy :twisted::mrgreen:

 

 

 

:wink:

no generalnie że było 40.000.000 i w 2002 :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

س.و.س اي قلب كل مكان في العالم اي وفد مولوماني بالعربيه ، او أي امرأة مسيحية صادقة ومخلصة ، والورع وحسن النية شخص سرية انا المصرى أحمد حسن قابل الاسلاك الحرائق موسى احمد حسن أعيش في ساحل العاج ، وانا ولي عهد مالي مهم الارث الذي ترك بلادي الراحل الأب ، والتمس الناس المخلصه والصادقه من اجل مساعدة نفسي. والدي رأسه ميا (الافريقي الحركة الاسلامية) وردت مثل الهدية في وقت اسلامية الكونغرس دبي باسم الاءمه ورجال الاعمال العرب هام مجموع ؛ 40ميلليونس الدولار الامريكى (40.000.000 دولار امريكى) في هدف بناء المسجد ، المدرسة القرانيه ، المركز الاسلامي ، وينقل تؤيد مع الحجاج. وفي ايلول / سبتمبر 2002 عند وقوع الأحداث في ساحل العاج ، والدي كان يرفع الرجال المسلحين لجهة مجهولة حتى الان ، واضطررت الى الهرب مع اختي النظر في جو من انعدام الامن والمذابح التي جعلت ينفجر. التعاقديه في الوقت الحاضر او مناخ السلام الذي يسود شكرا لله حاولت ان تتكيف لي هذه البضاعه التي تعود الى منى لأني من الحق في تولي جميع الوثائق افيرانت صوته حسابات الأب ولكنني يتعرض المؤسسات المصرفية التي تحتاج ا

 

 

 

z translatora :

 

O. A. O nie sercu każdego miejsca na świecie żadnej delegacji Mulumani arabskim, lub jakiekolwiek chrześcijańskie kobiety, uczciwy i szczery, i pobożnych ludzi dobrej wierze i jestem tajnym egipskiej Ahmed Hassan Musa ognia drutu jest Ahmed Hassan mieszkał na Wybrzeżu Kości Słoniowej, a ja jestem tronu istotnych finansowych legacy Mój ojciec późno lewo, i zwróciła się o ludzi, szczera i uczciwa, aby pomóc sobie. Mia i jego rodziców (Islamski Ruch Afryki) i otrzymał w darze w czasie w imieniu Dubaj Kongres Islamski Imams i ważne biznesmenów z Arabów; Milleonc 40 dolarów (USD 40.000.000 dolarów) w celu zbudowania meczetu, szkoły, Koranu, Islamskiej Centrum i wspierane transfer z pielgrzymów. We wrześniu 2002, kiedy pojawiły się w związku z wydarzeniami na Wybrzeżu Kości Słoniowej, a mój ojciec był wnosząc zbrojnych mężczyzn do nieznanych do tej pory, i musiałem uciekać z siostrą w atmosferze niepewności i masakr, które dokonały eksplodować. Umowy w chwili obecnej lub klimat pokoju, który panuje w Thank God próbie przystosowania tych towarów, które należą do mnie, bo jestem w prawo w założeniu wszystkie dokumenty Aferant głosu, ale rachunki ojca są instytucje bankowe, które wymagają

 

 

 

Ech ta dzisiejsza technika ...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. A. O nie sercu każdego miejsca na świecie żadnej delegacji Mulumani arabskim, lub jakiekolwiek chrześcijańskie kobiety, uczciwy i szczery, i pobożnych ludzi dobrej wierze i jestem tajnym egipskiej Ahmed Hassan Musa ognia drutu jest Ahmed Hassan mieszkał na Wybrzeżu Kości Słoniowej, a ja jestem tronu istotnych finansowych :smile: legacy Mój ojciec późno lewo, i zwróciła się o ludzi, szczera i uczciwa, aby pomóc sobie. Mia i jego rodziców (Islamski Ruch Afryki) i otrzymał w darze w czasie w imieniu Dubaj Kongres Islamski Imams i ważne biznesmenów z Arabów; Milleonc 40 dolarów (USD 40.000.000 dolarów) w celu zbudowania meczetu, szkoły, Koranu, Islamskiej Centrum i wspierane transfer z pielgrzymów. We wrześniu 2002, kiedy pojawiły się w związku z wydarzeniami na Wybrzeżu Kości Słoniowej, a mój ojciec był wnosząc zbrojnych mężczyzn do nieznanych do tej pory, i musiałem uciekać z siostrą w atmosferze niepewności i masakr, które dokonały eksplodować. Umowy w chwili obecnej lub klimat pokoju, który panuje w Thank God próbie przystosowania tych towarów, które należą do mnie, bo jestem w prawo w założeniu wszystkie dokumenty Aferant głosu, ale rachunki ojca są instytucje bankowe, które wymagają
nasz człowiek :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

س.و.س اي قلب كل مكان في العالم اي وفد مولوماني بالعربيه ، او أي امرأة مسيحية صادقة ومخلصة ، والورع وحسن النية شخص سرية انا المصرى أحمد حسن قابل الاسلاك الحرائق موسى احمد حسن أعيش في ساحل العاج ، وانا ولي عهد مالي مهم الارث الذي ترك بلادي الراحل الأب ، والتمس الناس المخلصه والصادقه من اجل مساعدة نفسي. والدي رأسه ميا (الافريقي الحركة الاسلامية) وردت مثل الهدية في وقت اسلامية الكونغرس دبي باسم الاءمه ورجال الاعمال العرب هام مجموع ؛ 40ميلليونس الدولار الامريكى (40.000.000 دولار امريكى) في هدف بناء المسجد ، المدرسة القرانيه ، المركز الاسلامي ، وينقل تؤيد مع الحجاج. وفي ايلول / سبتمبر 2002 عند وقوع الأحداث في ساحل العاج ، والدي كان يرفع الرجال المسلحين لجهة مجهولة حتى الان ، واضطررت الى الهرب مع اختي النظر في جو من انعدام الامن والمذابح التي جعلت ينفجر. التعاقديه في الوقت الحاضر او مناخ السلام الذي يسود شكرا لله حاولت ان تتكيف لي هذه البضاعه التي تعود الى منى لأني من الحق في تولي جميع الوثائق افيرانت صوته حسابات الأب ولكنني يتعرض المؤسسات المصرفية التي تحتاج ا

 

 

 

z translatora :

 

O. A. O nie sercu każdego miejsca na świecie żadnej delegacji Mulumani arabskim, lub jakiekolwiek chrześcijańskie kobiety, uczciwy i szczery, i pobożnych ludzi dobrej wierze i jestem tajnym egipskiej Ahmed Hassan Musa ognia drutu jest Ahmed Hassan mieszkał na Wybrzeżu Kości Słoniowej, a ja jestem tronu istotnych finansowych legacy Mój ojciec późno lewo, i zwróciła się o ludzi, szczera i uczciwa, aby pomóc sobie. Mia i jego rodziców (Islamski Ruch Afryki) i otrzymał w darze w czasie w imieniu Dubaj Kongres Islamski Imams i ważne biznesmenów z Arabów; Milleonc 40 dolarów (USD 40.000.000 dolarów) w celu zbudowania meczetu, szkoły, Koranu, Islamskiej Centrum i wspierane transfer z pielgrzymów. We wrześniu 2002, kiedy pojawiły się w związku z wydarzeniami na Wybrzeżu Kości Słoniowej, a mój ojciec był wnosząc zbrojnych mężczyzn do nieznanych do tej pory, i musiałem uciekać z siostrą w atmosferze niepewności i masakr, które dokonały eksplodować. Umowy w chwili obecnej lub klimat pokoju, który panuje w Thank God próbie przystosowania tych towarów, które należą do mnie, bo jestem w prawo w założeniu wszystkie dokumenty Aferant głosu, ale rachunki ojca są instytucje bankowe, które wymagają

 

 

 

Ech ta dzisiejsza technika ...

 

:mrgreen:

 

 

 

 

ROTFL

Mnie się najbardziej podoba urywek o towarach, które należą do mnie

...ale nie wiem, czy to nie teges jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: Wstałem dziś specjalnie o 8.30, żeby się wyrobić na 10 na uczelnie, żeby wziąć wpis od Gienka z historii..... i co ? dojechałem była 10.12, a on już sobie z dyżuru do domu poszedł :!: :!: :evil::evil::evil: 12l paliwa psu w morde :/

 

Mniejszy nieteges: Spaliła mi się żarówka mijania w kredensie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby się wyrobić na 10 na uczelnie, żeby wziąć wpis od Gienka z historii..... i co ? dojechałem była 10.12, a on już sobie z dyżuru do domu poszedł

 

:razz:

 

Harv, wiesz - współczuję Ci, ja bym na Ciebie poczekała :twisted: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

mówię że kto zbiera wpisy przed wszystkimi ten gej :mrgreen:

 

Nie ma nic złego w zaliczeniu zerówki nawet -1 :) ale wpis nie ucieknie przecież.

Jedna babka poszła studentom na rękę, i 3 termin egzaminu z MGiF (z semestru zimowego) zrobiła w kwietniu zamiast we wrześniu, zebrała wtedy indexy i miała oddac z wpisami.

Nie było tych indeksów do czerwca, więc "geje" chcący zbierać wpisy z sesji letniej, którzy poszli do niej odebrać, albo wypozyczyć swoje indexy dostali z tego egzaminu 2 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ja mam mówić, w zeszły czwartek umówiłem się z babką że będziemy coś pisali i powiedziała żebyśmy przyszli w Piątek między 10-12. Byłem od 9:45-12:20 i jej nie było, ponoć przyszła jakoś koło 13, t tym tygodniu również w czwartek umówiliśmy się to powiedziała żebyśmy przyjechali od 13 w górę, oczywiście była do 13 :mrgreen::evil: Oczywiście za każdym razem nic nie miałem do roboty w mieście więc nawet bym nie jechał, a tak bez sensu dwa razy jeździłem po 60km

Harv, wiesz - współczuję Ci, ja bym na Ciebie poczekała
a na mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez cos wiem na temat olewactwa wykładowców. Nie raz, nie dwa pojechałem na uczelnie tylko po to żeby dowiedzieć się, że zajęć nie ma. :roll: Szkoda, że w takich sytuacjach średnio trace 2h dnia, nie mówiąc o innych, którzy mają kilkadziesiąt km na uczelnie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś całą noc tłukłem się w autobusem z Waszawy do Rzeszowa, żeby pójść na kolokwium poprawkowe. Prawie cały rok się zebrał na auli.

Na drugi dzień Gienek na wykładzie powiedział że zap(ił)omniał.

Za tydzień sytuacja się powtórzyła, na szczęście juz byłem na miejscu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w takich sytuacjach średnio trace 2h dnia, nie mówiąc o innych, którzy mają kilkadziesiąt km na uczelnie. :roll:
2h to ja często w jedną stronę jadę :roll: :evil:

Zawsze możesz rozbić namiot pod uczelnią. Zaoszczędzisz czas, który marnujesz na dojazdy :lol::mrgreen:

a zaoszczędzone pieniądze których nie będziesz musiał wydawać na benzyne przelewać na moje konto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa nietegesy weekendowe

- pewien pan powiedział, że nie chce mnie znać dłużej, bo w pt byłam z forumowiczami (duża grupa damsko-męska) w kinie... na odchodne były jeszcze pogróżki

:!:

:???: - znacznie mniejszy - ktoś mi zaparkował w zderzaku i uciekł... po śladach widzę tylko, że tamten samochód był czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pewien pan powiedział, że nie chce mnie znać dłużej, bo w pt byłam z forumowiczami (duża grupa damsko-męska) w kinie... na odchodne były jeszcze pogróżki

Podaj adres. Może być na PW :wink:

 

Forum rządzi, forum radzi, forum nigdy Cię nie zdradzi :wink:

Head up!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...