Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj na allegro z przedłużanym kablem kawałek za anteną ;)

 

 

 

PS. Będę denerwujący jak powiem, że dlatego warto rubić dziure w dachu? :razz:

 

 

Jestem zbyt leniwy aby zajmować się demontażem anteny przy każdym postoju. Stać mnie, aby regularnie kupować sobie nową antenę, chociaż aby tego uniknąć kupiłem jedną z tańszych.

I nie to mnie wkurza najbardziej, że ktoś zdjął bo być może sam się o to prosiłem. Wkurza mnie znikoma wartość łupu - antena półtoraroczna z podrdzewiałym wykrzywionym batem, po jaką cholerę coś takiego komuś. Najzwyklejsza złośliwość moim zdaniem i to jest główny powód mojej irytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges jest kolejna jazda po Rubiku (ciekaw jestem, kiedy forumowicze się wezmą za poważną dyskusję o życiu prywatnym Davida Beckhama...) oraz paru kolesi, którzy nawet żałobę po McRae potrafią wyrazić tylko wulgaryzmami.

 

Chyba nie będę odkrywczy i oryginalny, zauważając, że Forum coraz mniej zasługuje na dużą literę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Średni poziom kultury osobistej i inteligencji użytkowników Forum przewyższa znacznie średnią krajową. Minusem jest może bardzo liberalne podejście do zasad ortografii :mrgreen:

 

Odrobina autocenzury nie zaszkodzi, ale nie ma co krępować swobody wypowiedzi.

 

ps. Osoby publiczne żyją dzięki naszemu, nawet nieżyczliwemu, zainteresowaniu.

Wręcz podsycają do granic niemożliwości to zainteresowanie - patrz np. P.Rubik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę straciłem wydech w Justynce. Teraz muszę się poważnie zastanowić co dalej? Bosal czy konstrukcja własna z nierdzewki? Bosal szybciej i bez kłopotu ale za to znowu tylko na jakiś czas, za to nierdzewka na zawsze ale za to pytanie po jakim czasie będzie zadowalająco dopasowana?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tegesem jest historia o foce Krysi z Helskiego fokarium, sprawa stara - ale ja sie o niej dowiedziałem dziś dopiero :sad: Głupota ludzka nie zna granic... :evil:

 

Nie tegesem jest również weryfikacja renomy pewnego ośrodka nadmorskiego - odpicowany paździerz - tak to powinni reklamować. Nie ma to jak urlop nad polskim morzem... :roll: we wrześniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tegesem jest historia o foce Krysi z Helskiego fokarium, sprawa stara - ale ja sie o niej dowiedziałem dziś dopiero :sad: Głupota ludzka nie zna granic...

 

Chodzi Ci o to, co z niej wyciągnięto, gdy zdechła? Tj. co niektórzy idioci turyści wrzucają do fokarium?

 

To prawda - cholera człowieka bierze, jak sobie pomyśli o tej bezmyślności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tegesem jest historia o foce Krysi z Helskiego fokarium, sprawa stara - ale ja sie o niej dowiedziałem dziś dopiero :sad: Głupota ludzka nie zna granic...

 

Chodzi Ci o to, co z niej wyciągnięto, gdy zdechła? Tj. co niektórzy idioci turyści wrzucają do fokarium?

 

To prawda - cholera człowieka bierze, jak sobie pomyśli o tej bezmyślności...

 

Ponad półtora kilograma monet, kurde, przecież to barbarzyństwo! :evil:

Ja rozumiem, że komuś mogą okulary tam wpaść alebo komórka (są takie "znaleziska" w tamtejszym muzeum w gablocie) ale to wtedy można zgłosić obsłudze, no i foki raczej nie zjedzą telefonu ale monety...dramat... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosal czy konstrukcja własna z nierdzewki?

Na dwóch ostatnich autach zrobiłem po 140 kkm i wydechy całe, więc w czym problem?

Robisz więcej km, czy kwas do zbiornika lejesz.... :mrgreen:

 

no dobra już wiem, że za Bosala zaśpiewają mi 454,96 za tłumik środkowy i 417,87 za tylny... dramat cenowy... nie wiem czy nierdzewka taniej mnie nie wyjdzie jednak no i raz na zawsze ...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosal czy konstrukcja własna z nierdzewki?

Na dwóch ostatnich autach zrobiłem po 140 kkm i wydechy całe, więc w czym problem?

Robisz więcej km, czy kwas do zbiornika lejesz.... :mrgreen:

 

no dobra już wiem, że za Bosala zaśpiewają mi 454,96 za tłumik środkowy i 417,87 za tylny... dramat cenowy... nie wiem czy nierdzewka taniej mnie nie wyjdzie jednak no i raz na zawsze ...

PZDR!

U Carfita pytaleś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosal czy konstrukcja własna z nierdzewki?

Na dwóch ostatnich autach zrobiłem po 140 kkm i wydechy całe, więc w czym problem?

Robisz więcej km, czy kwas do zbiornika lejesz.... :mrgreen:

 

no dobra już wiem, że za Bosala zaśpiewają mi 454,96 za tłumik środkowy i 417,87 za tylny... dramat cenowy... nie wiem czy nierdzewka taniej mnie nie wyjdzie jednak no i raz na zawsze ...

PZDR!

U Carfita pytaleś?

 

Dzisiaj nagryzmoliłem PW. Dzieki za podpowiedź :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tegesem jest wczorajszy pozar w moim garazu . Na szczescie obylo sie bez wiekszych strat . Sciana i sufit do malowania , kafle do mycia , polki i kubel do wyrzucenia . Legas stal sobie przed domkiem ... Bogu dzieki . Nastepnym razem jak zobacze jakiegos gowniarza z papierosem obok mojego garazu to nogi z du ... (przepraszam) ... to w sposob zdecydowany wytlumacze mu ze palenie jest szkodliwe dla zdrowia . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch## mnie dzis strzelil! Wczoraj na Karowej rozmawialem m.in. z MackiemSubru, ze kradna wycieraczki Valeo. I co? Zajebali (prosze o pasek) mi dzis wycieraczki po raz czwarty! W najwiekszy deszcz! No po prostu ch## mnie strzelil! Jak dorwe sciera sprzedajace Valeo to im nie powiem co z czego powyrywam! Co za sukinsynstwo z tymi wycieraczkami. Jak bylem kupic nowe (mam to juz w pompie, kupilem Valeo, ale zwykle) to Pani kupowala dekle do Corolli - zeznala ze trzeci kompel, a jutro jedzie kupic antene! Co za kraj!? No zesz ..... :evil::twisted::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch## mnie dzis strzelil! Wczoraj na Karowej rozmawialem m.in. z MackiemSubru, ze kradna wycieraczki Valeo. I co? Zajebali (prosze o pasek) mi dzis wycieraczki po raz czwarty! W najwiekszy deszcz! No po prostu ch## mnie strzelil! Jak dorwe sciera sprzedajace Valeo to im nie powiem co z czego powyrywam! Co za sukinsynstwo z tymi wycieraczkami. Jak bylem kupic nowe (mam to juz w pompie, kupilem Valeo, ale zwykle) to Pani kupowala dekle do Corolli - zeznala ze trzeci kompel, a jutro jedzie kupic antene! Co za kraj!? No zesz ..... :evil::twisted::evil:

 

 

Współczuję Michał - po drugiej kradzieży kupiłem tanie i dobre MotGum'ki na miasto i Valeo na trasę i zmieniam :evil:

Nasze Valeo juz kupił jaki taksiarz albo inny dres :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...