Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Moje nietegesy są ostatnio dosyć monotematyczne. Otóż gdyż: wgniot w zderzaku. Zielony tym razem.

Chyba naprawdę mam niefart :evil:

 

To chyba jakaś tajna zmowa wrogów subaru... :???: , wczoraj zauważyłam cudownie długą krechę z prawej strony, drzwi przednie i tylne oraz kawałek błotnika :???:. Bez pomocy lakiernika się chyba nie obejdzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam mega nietegesa: właśnie dziś moja plejadowa pilotka wyjechała do Holandii na staż i to na długo. Niby super, bo jest inżynierem i dostała staż w jednym z najlepszych na świecie laboratoriów w jej dziedzinie i jest to życiowa szansa, ale jest to jednak mega nieteges :sad:.

 

A na dokładkę pluję sobie w brodę, bo nauczony latami pracy w korporacjach i firmach konsultingowych pomagałem jej pisać c.v. i mówiłem, co ma mówić na tzw. interview :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam mega nietegesa: właśnie dziś moja plejadowa pilotka wyjechała do Holandii na staż i to na długo. Niby super, bo jest inżynierem i dostała staż w jednym z najlepszych na świecie laboratoriów w jej dziedzinie i jest to życiowa szansa, ale jest to jednak mega nieteges :sad:.

 

A na dokładkę pluję sobie w brodę, bo nauczony latami pracy w korporacjach i firmach konsultingowych pomagałem jej pisać c.v. i mówiłem, co ma mówić na tzw. interview :twisted:.

 

jak to mówią: ludzie ludziom zgotowali ten los :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów wpadnę w alkoholizm, narkomanię i imprezoholizm (i nie mówię tu o holizmie związanym z subaru imprezą) :twisted:.

 

Piszesz jakbys potrzebowal pomocy :-> Tak BTW latanie po Europie jest coraz tansze i "wszedzie" mozesz byc w 2 godziny ;-)

 

Z ciekawosci od czego ta pani inzynier ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jakbys potrzebowal pomocy :->

 

To zawsze. Moi "pomocnicy" już się nie mogą doczekać, aż wrócę do obiegu :mrgreen:.

 

BTW latanie po Europie jest coraz tansze i "wszedzie" mozesz byc w 2 godziny

 

Wiem - dwa i pół roku ćwiczyłem europejskie loty dokładnie co tydzień, a czasem częściej :cool:.

 

Z ciekawosci od czego ta pani inzynier ?

 

Aerodynamika, ze specjalizacją dot. motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW latanie po Europie jest coraz tansze i "wszedzie" mozesz byc w 2 godziny

 

Wiem - dwa i pół roku ćwiczyłem europejskie loty dokładnie co tydzień, a czasem częściej :cool:.

 

 

Ja troche krocej i pewnie na mniejszej ilosci tras ale po paru miesiacach ma sie jednak dosc. Ale skoros przyzwyczajony to dasz rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...