Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Karol Bielecki raczej nie odzyska już wzroku na to uszkodzone oko i będzie musiał zakończyć karierę :? :|

 

 

 

Edit:

Teraz pisze że radio które podało taką informację, już ją zdementowało. Ahhh te polskie media :evil::evil:

 

Od czasu powodzi nie oglądam stacji informacyjnych. Sieją tylko sukinsyny panikę :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol Bielecki raczej nie odzyska już wzroku na to uszkodzone oko i będzie musiał zakończyć karierę :? :|

 

 

 

Edit:

Teraz pisze że radio które podało taką informację, już ją zdementowało. Ahhh te polskie media :evil::evil:

 

Od czasu powodzi nie oglądam stacji informacyjnych. Sieją tylko sukinsyny panikę :evil:.

 

 

Tylko niestety jednak ta informacja okazała się dziś prawdziwa :| Karol nie odzyska wzroku na to oko i zakończył karierę :roll: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges na dzisiaj to wydłubywanie resztek kota z intercoolera bo wczorajszej przygodzie :(

 

Miałem to samo parę dni temu :roll: Z tym, że zamiast wydłubywać z intercoolera musiałem sobie chlapacz podokręcać. A gruby był (kot, nie chlapacz), aż mi zawieszenie dobiło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozjechałem kota jakieś 4 lata temu, dostał zderzakiem potem pod koło. Pojechałem dalej 10km zatankować się, a w drodze powrotnej spod poprzedzającego mnie tira wyleciał chłopak (opisywałem to w wątku "wypadki") Nieprzyjemna sprawa, na przesłuchaniu czepiali się że jechałem tam 5 minut wcześniej i nie widziałem leżącego człowieka na drodze (bo tak kierowca tira twierdził) - w domyśle że ja mogłem go potrącić a tir go poprawił.

Do tego panika bo krew z kota na zderzaku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...