Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges - pierdzący wentylator w lapku. Zamiennika na wymianę - brak :( chyba, że zmienię całego lapka.

Asus czy Acer? :twisted:

 

W takiej szkole to nawet pilnować nie trzeba a i prace domowe z przyjemnością się odrabia :mrgreen::twisted:

 

 

To może lepiej jakąś chemię studiować? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, kot mi kiedyś sprytnie w ASUSie pazurkiem klawisz 'H' wyjął.... Oczywiście w serwisie chcieli mi całą klawiature za 270 zł wymieniać, bo nie mają klawiszy na sztuki.

 

Wszedłem na e bay i zamówiłem pojedynczy klawisz z kanady. Zapłaciłem 70 zł szło coś z 10 dni, a zamontowałem sobie sam.

 

Poszukaj na Ebay ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges: 3l oleju na 600km. Jakimś dwusuwem jeżdżę czy co? :evil:

Tak nagle?

 

od jakiegoś czasu 1L/1000 dolewałem, miałem coś z tym robić, bo ewidentnie gdzieś cieknie, ale najpierw postanowiłem zająć się zawieszeniem.

Dolewam jak słyszę że klepie, akurat tym razem coś więcej wyszło :neutral:

 

[ Dodano: Pon Lis 16, 2009 12:05 am ]

adaś, może się silnik kończyć :cry:

nie sądzę, bo nie bierze tylko gubi. Jutro umyję cały silniczek i przynajmniej to zlokalizuję, a później się załata dziurę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester napisał/a:

adaś, może się silnik kończyć :cry:

 

nie sądzę, bo nie bierze tylko gubi. Jutro umyję cały silniczek i przynajmniej to zlokalizuję, a później się załata dziurę :wink:

 

Przy takim zużyciu zostawiałbyś na asfalcie plamy wielkości placka dinozaura. :razz:

 

Nie kopci nic? Tylko masz wycieki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester napisał/a:

adaś, może się silnik kończyć :cry:

 

nie sądzę, bo nie bierze tylko gubi. Jutro umyję cały silniczek i przynajmniej to zlokalizuję, a później się załata dziurę :wink:

 

Przy takim zużyciu zostawiałbyś na asfalcie plamy wielkości placka dinozaura. :razz:

 

Nie kopci nic? Tylko masz wycieki?

 

tylko wycieki.

Po dzisiejszych oględzinach obstawiam: uszczelka pod miską, uszczelka pod rurą wlewu oleju i mokra obudowa rozrządu. Ale ja tam się nie znam. :roll:

Jako bonus dodam że leje się z magla i spod półośki, czasami ktoś z gaśnicą podbiegnie jak cała ta mieszanka kapnie na kolektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie przestał działać spryskiwacz przedniej szyby :evil:

 

Zauważyłem za to, że płyn leje się spod auta :evil::evil:

 

Pojechałem do serwisu i okazało się, że Subaru się nie psuje :wink: - jakieś gryzonie zeżarły mi wężyki :mad:

 

Co więcej, zjadły też rurkę przelewową płynu chłodniczego - litra już brakowało :mad: :mad:

 

Teraz szukam jakiegoś odstraszacza :roll:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=955083#955083

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...