Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

No i ... wielki pospiech dzisiaj.. Tylko ze szkoly wrocilam, to do Kosciana po komputer pedzilam.. 1h w sklepie sterczalam, jakies faktury.. dokumenty, bo na raty kupuje. Szwedalam sie jeszcze 2 h po tym "wielkim" miescie.. 5 rzeczy bylo do zalatwienia.. a ja 3h tam spedzilam.. :( No i kompa ze sklepu juz wynosze.. jak mi sie przypomnialo, ze moj dysk przydaloby sie do niego wlozyc.. a zeby nie stracic gwarancji trza zrobic to w tym sklepie.. no to musialam go odniesc.. jutro dowioze dysk.. 3h stracilam :/ a nauki mam od cholery na jutro.. jeszcze o 20 sie troszke zrelaksuje i pogram w LFS.. chociaz nie powinnam :(

 

Powinnam wylaczyc komputer i zakuwac.. ale nie mam sil.. juz mnie to wszystko wkur.. sorry :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o koło godziny 22 zniknął bezpowrotnie temat "do usunięcia", który zawierał wiele prawd życiowych i mądrości ludowych. Bestialskiemu mordowi, na odkrywczej i jurnej myśli forumowej, dopomogły specjalistyczne służby morderców, które zamaskowały całe zajście i usunęły wszelkie wpisy w aktach.

 

Myslę, że forumowicze tacy jak: Ja, leonID, So What! i kropek potwierdzą tę wielką stratę, stratę przyszłych pokoleń, forumowiczów i narodu!

 

[']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... ledwo co widze...

 

Michał, nie przejmuj się - nie ma na co patrzeć... :mrgreen: :wink: Szara rzeczywistość skrzeczy.

 

Kuruj się, a będzie lepiej.

 

* * * * * *

Moje nieteges - syn mnie dziś przerósł. Przedwczoraj jeszcze był niższy, dziś sterczy o pół centymetra wyżej :shock: - a to dopiero pierwsza klasa gimnazjum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Nie mam w domu internetu od wczorajszego ranka :( Aktulanie siedze w pracowni rodzicow.. :D Chyba padl server domowy :( Jak braciszek wroci z Rajdu Gorskiego Św. Anny to bedzie probowal naprawic.. ale watpie zeby mu sie dzisiaj udalo :( :( buuuu..

No to masz czas na spacerek przy tak cudnej pogodzie ..... na zewnątrz pracowni :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...