Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges jest taki że muszę zmienić ekipę w pracy . Robią coraz gorzej i coraz dłuższe przerwy . Wychodzą z szatni o pół godziny po czasie, przerwę robią całą godzinę i wychodzą  20 minut przed 17:00 W rzeczywistości pracują 8 godzin a chcą zapłaty za 10. Najwyższy czas zmienić ekipę, bo dorosłych ludzi nie będę pilnował . Powinni znać swoje obowiązki . Pracują 20 lat w zawodzie i oczywistym są reguły i kodeks .

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

poskladali ale bez ketonalu nie daję rady, kawałek tytanu dostałem gratis ;)

Po operacji kolana dostałem takie tabletki, że nie wolno mi było prowadzić auta. Były tak mocne, że u mnie powodowały natychmiastowe znużenie i senność. Strong Shit. Ketonal wysiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poskladali ale bez ketonalu nie daję rady, kawałek tytanu dostałem gratis ;)

Po operacji kolana dostałem takie tabletki, że nie wolno mi było prowadzić auta. Były tak mocne, że u mnie powodowały natychmiastowe znużenie i senność. Strong Shit. Ketonal wysiada :)

 

Po operacji kręgosłupa dostałem takie tabletki że świat był wolny od bólu, a kolory piękne jak nigdy przedtem  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie mam pojęcia co jest przyczyną, ale obstawiałbym kwestię materiału, a nie rozmiar.

Kwestia ustawienia czułości na bramce. Do pracy przechodzę przez taką, to raczej nie ma problemu. A znajomy też ma śruby w kolanie i czasem piszczy, czasem nie. Na lotnisku w PL kontrole są bardziej intensywne, więc może zapiszczeć.

 

 

Po operacji kręgosłupa dostałem takie tabletki że świat był wolny od bólu, a kolory piękne jak nigdy przedtem :)

True true.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...