Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie jest źle, felga oberwała na rancie, ale krzywa nie jest. Wahacze poprzeczne i tak mam już nowe, więc zaraz je wymienię. Wahacz wzdłużny sprawdzę jutro. Mam nadzieję, że z piastą i półosią nic się nie stało. Łożysko się nie odzywa. Geometrię muszę jeszcze ogarnąć.

 

To myslisz podobnie jak ja myslalem , ale rzeczywistosc okazala sie bardziej bolesna ;) trzymam kciuki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANY NIE TEGES :( :( :( ciężko sie siedzi na dyzurku wiedząc ze kolega kilka godzin temu zginął w akcji ,a tu jeszcze telefon od kolezanki,ze sąsiedzi narkomani jej kota zabili w piwnicy i w worku wrzucili pod drzwi...musi cudownego labradora oddać,7 miesięcy ,wyszkolony z całym zestawem zabawek,szczepień,wyposażeniem ,bo dostała kartke,zeby szykowała duzy worek na psa... :(

chce ktos super łagodnego labradora biszkoptowego Z FREE ?

post-7758-0-74222100-1365323429_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze w dzisiejszych czasach juz nikt nie zwraca na to uwagi. Prawie wszystko jest robione w Chinach. Skoro fajnie graja, to w czym problem? No chyba ze byly mega drogie - wtedy rozumiem.

chodzi mi o uczciwość. W aukcji jest jak wół - made in japan. Sorki nie podałem tego :(

Wiem z doswiadczenia że jest róznica china/japan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...