Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Przekazuję pewnego mega-tegesa: Polini zdał egzamin na prawko.

 

Panowie, szykujcie fury na Słomce 9.12, trzeba dać się chłopakowi przejechać na lewym 8).

 

YES, YES, YES!!! Polini - gratulacje i witaj w szeregach "wyższej kadry kierowniczej" (wyższej - powyżej metr siedemdziesiąt trzy ;-) ).

:grin: :grin: :grin:

 

No i Przemeq... jakieś szkolenie drugiego stopnia teraz trzeba Poliniemu zorganizować - Wróbel, albo AL... :roll: Niedawno na Miedzianej upalał z nami taki koleżka - tydzień po egzaminie, w dodatku Smartem :shock: - i całkiem fajnie mu szło... Bo czym skorupka... :cool:

 

mazda mx5 - ponoc idealnie wywazone 50/50 rwd, mniam

Co do wyważenia nie wiem, cudzym autem bałem się sprawdzać... ale RWD, duża chęć do skręcania, niezły stosunek masy do mocy, pozycja za kółkiem dokładnie odwrotna niż w Yarku (czyli tyłek na jezdni i kierownica między kolanami), no i te nastolatki patrzące z zaciekawieniem z chodników... :roll: :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznaję taką zasadę- jak nie ma na kogo głosować, głosuj przeciwko.

 

To Ty jesteś jeszcze lepszy skoczek polityczny, niż Rokita... :mrgreen:

 

Rozumiem więc, że po AWS-ie głosowałeś na SLD..?

 

Dla mnie to śmieszne i zakłamane.

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie mówię o skrajnych przypadkach. Nigdy nie głosowałem i nie będę głosował na SLD -choćby 1000 razy zmieniali nazwę.

Chodzi o to, że tak jest lepiej niż siedzieć w domu i nie głosować a potem narzekać następne cztery lata na tych samych nierobów i złodziei. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie... Ty to trzeci stopień. A Vert - czwarty. :twisted:

 

O TY! :evil:

 

:mrgreen:

 

Spoko... Bo stopień drugi - to jazda szybka. Więc Wróbel albo AL. Trzeci - szybka i eeee... stylowa :cool: - niezależnie od tego, jaki styl mamy na myśli :mrgreen:

A czwarty stopień... ekhmmm...

 

 

...to wożenie Imprezy na lawecie :wink:

 

No to se nagrabiłem.

 

Dla zmniejszenia efektu nagrabienia, będę musiał biednemu Poliniemu zorganizować piąty stopień - ze sobą jako instruktorem. Pierwsze ćwiczenie: "jak jechać po prostej na tyle powoli, żeby się nam kocyk nie zsuwał i kroplówa nie wypięła..." :razz:

Na szczęście, mamy na to czas. To znaczy, Polini ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Rosja 3:2 :cool:

 

Nie tylko ja wstałem..? :mrgreen:

 

Ale mało brakło i by mnie nerwowo wykończyli...

 

warszawce

waŁszawce ;) (przynajmniej przez najblizsze 4 lata)

 

nie przesadzaj

 

Masz rację. To Wahszawa. :twisted:

 

Od kiedy tak Ci przeszkadza naśmiewanie się z polityków..? Z tej brzydkiej, niezbyt mądrej i sepleniącej Hanki..?

 

Ale Kaczyński to kurdupel, kretyn i PiSuar. Ale jak ktoś po ukochanej Haneczce pojechał - to "nie przesadzaj" :mrgreen:.

 

I ta wspaniała jednomyślność tej zbieraniny z PO - Rokita inaczej, Tusk inaczej, kandydat na prezydenta KRK - jeszcze inaczej. Ale "jak wygramy wcześniejsze wybory, a wiem, że wygramy - to będzie lepiej dla Polski". (cyt. Mc'Donalda z "Co z tą Polską?")

 

A ten spot wyborczy..? O tych towarach, które podrożały..? Oczywiście, gdyby PO rządziło - to nic by nie podrożało. Wręcz przeciwnie. Byłoby taniej, a zarobki większe.

 

Raz na czas nie wytrzymuję tego lizania dup Platformie i wśród jej "inteligenckiego i mądhego" elektoratu...

 

 

gruszeczko ty nasza (a najbardziej Przemqowa) do tamtego zapomnialem :mrgreen: dodac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazuję pewnego mega-tegesa: Polini zdał egzamin na prawko.

 

Panowie, szykujcie fury na Słomce 9.12, trzeba dać się chłopakowi przejechać na lewym 8).

A dzięki za ogłoszenie dobrej nowiny. :cool:

 

Tak, ZDAŁEM! :mrgreen: Ciesze się niesamowicie. :lol:

 

Śmiesznie, bo każdy jęczy, że tak OBLEWAJĄ, a na serio to jest zazwyczaj tylko i wyłącznie wina zdającego. Ja, nieskromnie mówiąc, pojechałem perfekcyjnie na mieście, egzaminator tylko z prawego dyktował mi trasę (jak na rajdzie :twisted: ) a na koniec - "dziękuję, gratuluję zdanego egzaminu". :cool: Banan na twarzy. :grin: :grin: :grin: Na placu mi się zgasło, ale jechałem dalej - dziwne, poprzednią laskę oblali za to. :shock:

 

Co do Słomki i upalania - bardzo chętnie. :cool: Na lekcje z Przemkiem, vertem, czy kimś jeszcze się piszę. :)

 

Jak będę miał jakąś furę do dyspozycji to pędzę do Wróbla. :grin:

 

Ale się cieszę. :D Dzięki za miłe słowa.

 

Aha, nie bez znaczenie jest fakt, że zdając miałem na sobie polar Subaru. :cool: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazuję pewnego mega-tegesa: Polini zdał egzamin na prawko.

 

Panowie, szykujcie fury na Słomce 9.12, trzeba dać się chłopakowi przejechać na lewym 8).

A dzięki za ogłoszenie dobrej nowiny. :cool:

 

Tak, ZDAŁEM! :mrgreen: Ciesze się niesamowicie. :lol:

 

Śmiesznie, bo każdy jęczy, że tak OBLEWAJĄ, a na serio to jest zazwyczaj tylko i wyłącznie wina zdającego. Ja, nieskromnie mówiąc, pojechałem perfekcyjnie na mieście, egzaminator tylko z prawego dyktował mi trasę (jak na rajdzie :twisted: ) a na koniec - "dziękuję, gratuluję zdanego egzaminu". :cool: Banan na twarzy. :grin: :grin: :grin: Na placu mi się zgasło, ale jechałem dalej - dziwne, poprzednią laskę oblali za to. :shock:

 

Co do Słomki i upalania - bardzo chętnie. :cool: Na lekcje z Przemkiem, vertem, czy kimś jeszcze się piszę. :)

 

Jak będę miał jakąś furę do dyspozycji to pędzę do Wróbla. :grin:

 

Ale się cieszę. :D Dzięki za miłe słowa.

 

Aha, nie bez znaczenie jest fakt, że zdając miałem na sobie polar Subaru. :cool: :wink:

 

 

kurna Pollini my sie przez Ciebie zapijemy na smierc :mrgreen:

 

gratulacje :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...