Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

to są jakieś obrzydliwe pomówienia, że we Wrocławiu są jezdnie dziurawe...

Pojedźcie do Włocławka :???: :evil:

 

[ Dodano: Pon Lip 13, 2009 12:46 am ]

- niedziela - cały dzień z dziewczyną na jej działce i na lotnisku w bednarach, gdzie uczyłem ją ruszać i zawracać na 3. Za tydzień ma egzamin :grin:

Dżizas.... na szczęście mam to już za sobą i mogę przejść do konkretów :twisted::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś tu się nie ma co śmiać. Niekiedy stoję sobie na balkonie i widzę jakie cuda tutaj ludzie wyczyniają podczas parkowania to zgroza, zgroza, zgroza!

 

Najlepiej jest przy dużych sklepach. Polecam wycieczkę do Ikei w Markach. Wystarczy usiąść sobie przy oknie (wychodzi na parking) w knajpie i obserwować, obserwować... coś strasznego :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie... ja tam nie mam nic przeciwko równouprawnieniu ale uważam, że kobietom nie powinni wydawać prawa jazdy :mrgreen:

Aż tak to nie. Zdarza mi sie jeździć z kobietami, które jeżdżą naprawde ok. Ale ogólnie egzaminy powinny wyglądać zupełnie inaczej. I po 60tce powinny być odnawiane, czy coś. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie... ja tam nie mam nic przeciwko równouprawnieniu ale uważam, że kobietom nie powinni wydawać prawa jazdy

 

Wreszcie ktoś myśli tak jak ja :mrgreen:

 

I jak ja! :mrgreen:

To jak, bracia, jedziemy do Arabii Saudyjskiej? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu zong :shock:

Zong (Zhao Zong-Yuan) (ur. 26 czerwca 1986 w Pekinie) – australijski szachista pochodzenia chińskiego, arcymistrz od 2008 roku.

Zonk - Wyrażenie, zdziwieia i chwilowej nieświadomości tego, o co "tu" chodzi. (wg. Miejskiego Słownika Slangu.)

A wszystko zaczęło się od "Idź na całość" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...