Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

z uwagi na porę roku- prawie jesień i środek sezonu na węgierki, w sobotę wpadłem na genialny (a jakże) pomysł upieczenia ciasta ze śliwkami... taki prosty gnieciuch powstał w 25minut. Wyszło pyszne. 2h później już drugie siedziało w piecu :D dziś już go nie ma- a może to nieteges :cry:
Raczej do nieteges, bo nie dałeś spróbować :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend to mam plan w sobotę ślub kuzynki we wrocławiu a zaraz po ślubie palnik i na rajd orlen... więc teraz niestety nie ;) jak subaraka na stałe do wawy przywiozę, to wtedy się jakoś odezwę. a ciasto zrobi się z mrożonych śliwek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digweed niszczy ludzi, jest masakra, miksuje po trzy traki jednoczesnie, wraca do poprzednich trakow, sampluje dziwne odglosy, nacpani ludzie sa w transie, pijani ludzie dalej pija.

 

Fakt jest jeden - Digweed w rzeczy samej jest kozak. Aż sobie zapuszczę jakiś secik, bo mnie zainspirowałeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak usłyszałem to skojarzyłem, że w dalekiej otchłani mej pamięci to zalega - ale musze przyznać, że zalegało z grubo ponad 16 - 17 laty? :twisted:

 

Zaraz dojdziemy do Marushy, Mark'Oh i innych rave'ów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i innych rave'ów

rave jest tylko jeden, na nim wyroslem, a to jego najpiekniejsze zwienczenie http://pl.youtube.com/watch?v=KXN9r6tPgHU zaraz sie poplacze. zartowalem :mrgreen:

dobra, dobra a gdzie te foty? :wink:

czekam na minimum tuzin oczekujacych i aprobate Czeslawa, bo zeby go zolc palaca zbyt nagle nie zalala :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...