Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

remek, dzięki za korepetycje - na jakiejś najbliższej konferencji z Angolami zamierzam przyszpanować... :mrgreen:

 

kielbolek, witaj w Klubie Ojców - ja tam już za wnukiem pomału się rozglądam, ale coś jeszcze pamiętam... fajne uczucie :mrgreen: Na widok swojego pierworodnego powiedziałem głośno to, co mi przyszło pierwsze na myśl: "...i pomyśleć, że toto małe kiedyś pójdzie na wódkę i na dziwki!" - żona do dziś mi nie może wybaczyć... Gryź się w język, jakby co ;-)

 

paul_78, Panie Mecenasie... Pan zechce łaskawie przyjąć wyrazy głębokiego szacunku... :cool:

 

PS. Ile zniżki na papugę dla forumowiczów, jakby co? :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się "na papugie"...

 

Chiba tylko, jak ktoś ze śwagrem Piekutoszczakiem sie na Pragie wybrał... i stąd ma problem... :roll:

 

:mrgreen:

 

no a jak pani zosiu: na minogie z wódeczkom.panie takiego minoga jak na szmulowiznie to ze swiecom szukac.

 

uwielbiam wiecha.w zombek czesany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kielbolek, witaj w Klubie Ojców - ja tam już za wnukiem pomału się rozglądam, ale coś jeszcze pamiętam... fajne uczucie :mrgreen: Na widok swojego pierworodnego powiedziałem głośno to, co mi przyszło pierwsze na myśl: "...i pomyśleć, że toto małe kiedyś pójdzie na wódkę i na dziwki!" - żona do dziś mi nie może wybaczyć... Gryź się w język, jakby co ;-)

 

 

Ha ha jedną z moich pierwszych mysłi było jak ten mały człowieczek będzie się kiedyś bawił :mrgreen:

 

Poza tym dzięki wszystkim za gratulacje i życzenia.

 

 

WRC fan To świetna wiadomość i Twój mega teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po wakacjach gaz ma zdrożeć o jakieś 20-30 groszy; to oznacza, że będzie mi mniej głupio, że jak ostatni dureń wciąż jeżdżę na benzynie.

 

2. Ministerstwo Głupich Kroków i Transportu pomyliło się i wyjątkowo zdobyło się na krok mądry (zapewne niechcący) - mianowicie zamierza dopuścić za kółko 16-latków po wstępnym przeszkoleniu i pod opieką dorosłych; to oznacza, że już za dwa lata będę miał w domu dodatkowego drajwera na pijackie imprezy rodzinne... :cool:

 

3. Do godziny zero, gdy nawet ostatni pan wacek złotówa będzie musiał się przełamać i włączyć światła w dzień, już tylko dwa tygodnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...