Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji nieobecności Blue w Polsce powstał tegesowy teges :mrgreen:Pani Blue i Vero urządziły sobie babski wieczorek, który przeciągnął się do późnej nocy. Niestety, jak to po takich wieczorach bywa - dziś jestem nieprzytomna, co zalicza się już do nietegesów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na Dodę się jeszcze i kiełbaske załapałes....

 

pozno dotarlem i szybko uciekalem bo mialem hm "wezwanie" hehe

 

naszemu koledze juz powiedzialem ze {cenzura} jest ze nie dal znac o imprezie wczesniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges jest moja nowa praca :mrgreen: . Sluzbowa willa z basenem na Ibizie, sluzbowy samochod i skuter, wyzywienie 3x dziennie w megakawiorowym hotelu i jeszcze troche euro do lapki :twisted: . Una fiesta 21 godzin dziennie, chyba tu zostane :twisted: . Zapraszam do siebie na wakacje! :mrgreen:

 

STi? GT? Evo? Jak nie, to żaden teges. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges jest moja nowa praca :mrgreen: . Sluzbowa willa z basenem na Ibizie, sluzbowy samochod i skuter, wyzywienie 3x dziennie w megakawiorowym hotelu i jeszcze troche euro do lapki :twisted: . Una fiesta 21 godzin dziennie, chyba tu zostane :twisted: .

 

Tylko dużo tam tańcz, bo przy tych 3 posiłkach dziennie Twoja figurę szlak trafi :P

 

Zapraszam do siebie na wakacje! :mrgreen:

 

Sobie tak nie żartuj ! Idą wakacje, a tu są tacy co im dwa razy mówić nie trzeba ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...