Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

lukciosti, nie było Cię na kolokwium, masz 0 pkt, nie przyszedłeś? Możesz 3 razy, a z jakiego powodu nikogo nie obchodzi. Potem to już dyżury i zaliczania. Inna sprawa ze to niemusi być jakis wielki problem, ale przed sesją mało kto chce przesiadywać na dyżurach pana asystenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo teges :mrgreen:

 

Ze specjalnymi pozdrowieniami dla graży, prosto z Łazienkowskiej 3. Zdjęcie co prawda mało wyraźne (łapy mi się z zimna trzęsły, nawet mimo futra), ale ci, którzy mają wiedzieć, co na nim jest - wiedzą :mrgreen:.

 

image011lt2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo teges :mrgreen:

 

Ze specjalnymi pozdrowieniami dla graży, prosto z Łazienkowskiej 3. Zdjęcie co prawda mało wyraźne (łapy mi się z zimna trzęsły, nawet mimo futra), ale ci, którzy mają wiedzieć, co na nim jest - wiedzą :mrgreen:.

 

Obrazek

Dziękować,dziękować:) z racji PMS-u :wink: wczoraj kibicowalam Legi...mało brakowało a przeplacila bym to życiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś bardzo Teges ! Subarka Chojnego podjechał pod moją firmę :) Co prawda migacze z przodu ma od .... ale najważniejsze że Fura chodzi jak złoto i niema żadnych problemów bo ja wiadomo kupował ją ciemno.

 

P.S. No to teraz czekam kiedy Chojny zmieni Avatara :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś bardzo Teges ! Subarka Chojnego podjechał pod moją firmę :) Co prawda migacze z przodu ma od .... ale najważniejsze że Fura chodzi jak złoto i niema żadnych problemów bo ja wiadomo kupował ją ciemno.

 

P.S. No to teraz czekam kiedy Chojny zmieni Avatara :P

 

 

nom, stalo sie... jest TEGES nad TEGESY, mam wlasne Subaru, chcialbym bardzo podziekowac Intakowi za pomoc i wsparcie za wysluchiwanie moich jekow, zniesienia ze stoickim spokojem milionow pytan, Luckowi za konstruktywna krytyke :wink: , i wszytkim ktorzy mi pomogli, wielkie dzieki :roll:

 

 

a Subarynka to GT MY99, od pierwszego wlasciciela, kupione w Polsce, samochod znany kilku osobom na forum. jest w super stanie, mimo lekkiego uszkodzenia.jak samochod jezdzi? narazie nie wiem :roll: , stosuje sie do wskazowek forumowiczow i prezentuje kapeluszowy styl jazdy.

 

zdes 22B moze jeszcze zagosci w samochodzie, zobaczymy

 

zmiana avantara nastapi juz niebawem, jak tylko pogoda sie poprawi i strzele kilka fotek.

 

a to moj samochod

bok2fb1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...