Skocz do zawartości

Uchwyt na kubki


suberet

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny ten mój uchwyt.

W zasadzie, to nie wiem, czy to jest uchwyt na kubki, czy tylko zaślepka, bo nigdy jeszcze nie wyszedł.

Jak na zaślepkę otworu po uchwycie, to też jakiś dziwny jest.

Zaślepki zwykle siedzą w swoim miejscu w miarę sztywno, a ta ugina się z takim typowym dla uchwytów sprężynowym oporem i .....tyle. Po ugięciu z takim samym sprężynowym naciskiem wraca na swoje miejsce.

Czy ja w końcu mam tam ten uchwyt, czy jednak to jest zaślepka, tyle że typowo Subarowska i przez to dziwna? :roll:

No bo jeśli to uchwyt, to warto dłubać, choćby po to, żeby jeśli nawet nie naprawić, to przynajmniej rozgrzebać i dowiedzieć się, że się nie da,

, a nie tak - jeździć i irytować się, co tam jest. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny jest ten uchwyt! Można zamiast kubka wstawić wazon z kwiatkiem ;-) (jak w garbusie)

 

U mnie wysuwa się normalnie, więc coś masz nie tak. Może Ci się płytkowa blokada kubka odgięła tak, że się zapiera. Poświeć od przodu i zobacz czy coś nie haczy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc tak solidnie doinformowanym pora się zmierzyć z problemem w sferze praktycznej :D

Przy okazji postaram się zlokalizować dzięcioła, który od dwóch tygodni zaczął postukiwać dokładnie na środkowym podszybiu.

Może się na zimę tam sadowi. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc tak solidnie doinformowanym pora się zmierzyć z problemem w sferze praktycznej :D

Przy okazji postaram się zlokalizować dzięcioła, który od dwóch tygodni zaczął postukiwać dokładnie na środkowym podszybiu.

Może się na zimę tam sadowi. :roll:

 

napisz jak poszło z uchwytem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa się rypła. :(

To jednak zaślepka :evil:

NIE WIERZĘ... :shock: :shock: :shock:

 

Co to za wersja?

Nie spotkałem forka, który miałby zaślepkę... Jestem w szoku... :(

 

Suberet

Kup gdzieś używany z rozwalanego forka i zamontuj sobie, poważnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, ten z tyłu też daje rade. Wygląda badziewnie i delikatnie ale dwie pełne butelki browara na wertepach wytrzymał 8)

Ooo :shock:

Jak go zobaczyłem pierwszy raz, to doszedłem do wniosku, że bym tam plastikowego kubka nie wsadził... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suberet możesz z ciekawości zrobić zdjęcie jak to wygląda ?

Na razie jestem tak zły na ten obszar deski, że nawet nie chcę tam patrzeć :evil:

 

 

No i sprawa się rypła. :(

To jednak zaślepka :evil:

NIE WIERZĘ... :shock: :shock: :shock:

 

Co to za wersja?

Nie spotkałem forka, który miałby zaślepkę... Jestem w szoku... :(

 

Suberet

Kup gdzieś używany z rozwalanego forka i zamontuj sobie, poważnie...

 

'98 GX wszystkomający (oprócz uchwytu na kubki :evil: i podgrzewanych lusterek) . Zaślepka jest zdecydowanie fabryczna. Rzeczywiście szokująca forma oszczędności :shock:

Coś trzeba będzie poszukać.

Czyżbym miał zaszczyt posiadania pierwszego Forka bez przedniego uchwytu na kubki? :|

Przynajmniej tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suberet możesz z ciekawości zrobić zdjęcie jak to wygląda ?

Na razie jestem tak zły na ten obszar deski, że nawet nie chcę tam patrzeć :evil:

 

 

No i sprawa się rypła. :(

To jednak zaślepka :evil:

NIE WIERZĘ... :shock: :shock: :shock:

 

Co to za wersja?

Nie spotkałem forka, który miałby zaślepkę... Jestem w szoku... :(

 

Suberet

Kup gdzieś używany z rozwalanego forka i zamontuj sobie, poważnie...

 

'98 GX wszystkomający (oprócz uchwytu na kubki :evil: i podgrzewanych lusterek) . Zaślepka jest zdecydowanie fabryczna. Rzeczywiście szokująca forma oszczędności :shock:

Coś trzeba będzie poszukać.

Czyżbym miał zaszczyt posiadania pierwszego Forka bez przedniego uchwytu na kubki? :|

Przynajmniej tyle...

Tja... w pewnym sensie masz wyjątkową wersję... :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suberet, popatrz na to z innej strony. Jest to jedna z rzeczy, która na pewno Ci się w forku nie zepsuje :mrgreen:

 

Prawda! Ja już swój popsułem. Za ostro go potraktowałem i wyłamały się bolce odpowiedzialne za automatyczne wysuwanie uchwytów. Teraz muszę mu pomagać aby spełnił swoją funkcję :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie mam teraz uchwytu na kubki na przednim panelu, ale doceniam doniosłość tego, pozornie nieistotnego elementu pojazdu. Np. mało kto wie, że słynny przetarg na zakup myśliwców dla polskich sił powietrznych wygrał swojego czasu Lockheed Martin właśnie dzięki temu, że F-16 mają doskanale dopracowane uchwyty do napojów, i to zarówno w wersji 1. jak i 2. osobowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suberet, popatrz na to z innej strony. Jest to jedna z rzeczy, która na pewno Ci się w forku nie zepsuje :mrgreen:

:mrgreen: pocieszające :mrgreen:

 

-- N wrz 11, 2011 10:27 pm --

 

Tja... w pewnym sensie masz wyjątkową wersję... :P :wink:

...I jestem z tego dumien :wink:

 

Czytałem niedawno coś o Japonii. Znalazłem to stwierdzenie:

"Japońska estetyka bardziej niż doskonałość i trwałość ceni ulotność i niedokończenie. To podejście ma swoje specjalne określenia: wabi-sabi, które często tłumaczy się jako pochwałę prostoty, oraz mono-no-aware, czyli odnalezienie szczęścia w przemijalności rzeczy"

 

Oswoić się z tym, czy wpaść w panikę? :shock: :roll:

Z jednej strony to by tłumaczyło niedokończenie mojego Forka, a z drugiej..., jak pomyślę, że jakiś robotnik w Subaru akurat przy kontroli jakości mojego egzemplarza zapragnął osiągnąć szczęście za pomocą jego szybkiego przeminięcia..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...