Skocz do zawartości

Sztuka czy tandeta???


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niooo... niezly ze mnie artysta nie?

 

i o to chodzi!!! jak się kupuje Subaru to trzeba się rozerwać :lol:

 

no niby tak ale mi osobiscie byloby szkoda tego auta na takie malowidla :oops:

Gdy ogladalem zdjecia z plejad, bylem wrecz zachwycony. Fajnie sie bawiliscie, wyszaleliscie sie swoimi maszynami i ogolnie bylo super ale jak tak sobie pomyslalem jak czasem wyglada lakier po tego typu zabawie to az mi ciarki przeszly po plecach. Wiem, ze te auta maja sluzyc glownie do tego no ale jakos by mnie to strasznie bolalo, ze moja "perelka" jest obdzierana ze skory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze te auta maja sluzyc glownie do tego no ale jakos by mnie to strasznie bolalo, ze moja "perelka" jest obdzierana ze skory

 

szczerze?? trzeba się rozerwać to fakt, ale gdybym ja miał takie auto to oczko w głowie i nie dopuścił bym sie stanu jaki ukazany jest na zdjęciach, chociaż wygląda to niezwykle harcorowo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Powariowaliście? Lakierem się przejmujecie? Wystarczy, ze nie zatankujecie 3 razy i będziecie mieli kasę na wszytkie ewentualne naprawy. Impreza to nie jest jakieś Pimp My ride tylko auto które wyrosło z rajdów i w szutrach, śniegu i błocie jest jego miejsce (legacy swoją drogą, jak był jeszcze antyczny, a o imprezie nikt nie słyszał robił to samo :) ). Ja wiem, ze przy nowym aucie przemóc się jest trudno. Ale jak widzicie na fotkach z plejad i z kręciołka nie są to zabytki :) Nie bać się, trzeba być twardym :) A lakier i tak jest mocny. Myślicie, ze pług na drodzw w zimie rosypujący żwir i sól za sobą na wysokości naszych szyb jest mniej szkodliwy niż kilka minut radosnej jazdy? Piaskarka załatwi was w ulicznym korku, po upalaniu są przynajmniej radosne wspomnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu sie nie podoba moje dzielo artystyczne? :evil:

 

... 10 min po imprezie Karcher w lape i ani grama blota ... co jak co - ale nie jest to samochod stworzony do polerowania i jezdzenia 20 km/h ... jak ktos chce miec takie cacko to lepiej kupic czarne BMW coupe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta- ufff, już myślałem że to ja jestem jakiś dziwny 8)

 

legacy swoją drogą, jak był jeszcze antyczny, a o imprezie nikt nie słyszał robił to samo

 

Jakby ktoś nie wierzył :wink:

 

legacy5552at.jpg

 

a tak BTW, znam takiego jednego co pięknie kultywuje tą tradycje malowanych Legaców, Piotr ma na imię :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I później jak na plejadach trafiają się tacy oburzeni co to nie będą jechać "OSu", bo im się ich STI porysuje, a tak w ogóle to zaczną SIP skarżyć za wymyślanie takich podłych rzeczy... :shock:

 

Albo inny, który po "rajdzie" pytał moją matkę ile ma rys, a ona biedna musiała na niego popatrzeć co najmniej jak by uciekł ze szpitala w białym kaftanie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze te auta maja sluzyc glownie do tego no ale jakos by mnie to strasznie bolalo, ze moja "perelka" jest obdzierana ze skory

 

szczerze?? trzeba się rozerwać to fakt, ale gdybym ja miał takie auto to oczko w głowie i nie dopuścił bym sie stanu jaki ukazany jest na zdjęciach, chociaż wygląda to niezwykle harcorowo :twisted:

 

Kolega mnie raz zapytał, gdy się znowu poharatałem w terenowej wyprawie, czy nie szkoda mi takiego samochodu na takie wygłupy. Odparłem, że dokładnie dlatego kupiłem właśnie taki samochód a nie jakieś zwykłe kombi 2WD i byłoby mi go bardzo szkoda, gdyby się marnował na stanie w garażu i troskliwe przecieranie ściereczką, niczym Octavia jakiegoś emeryta. Jeśli będę kiedyś potrzebował samochodu do podziwiania nieskazitelności lakieru, kupię sobie w tym celu jakiegoś malutkiego fiacika - nie będę nim jeździł, tylko podziwiał. Ale Forysia kupiłem przede wszystkim do jeżdżenia w celach turystyczno-rozrywkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ostatnio nawalił i nie przyjechał na kręciołka :evil:

No wielka szkoda, ze Cię nie było :) Bo już widzieliśmy oczami wyobraźni jak odgarniasz śnieg antykiem na pierwszym przejeździe a potem za drugim przejazdem osuszasz tor z resztek wody ;) Nie martw się, podobno na styczeń planowana jest powtórka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...