Skocz do zawartości

Sztuka czy tandeta???


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o "malowidłach" na samochodach?? Kojarzy wam się to z tandetą czy z pięknem???Co uważacie o samochodach na których znajdują się wszelakie "wrzuty"???

 

w ostatnim GT (NR 12-grudzień) na stronie 55 jest pokazana Honda Civic z zupełnie nową szatą graficzną i nie tylko.

Firmą, która wykonała owe "ognie" jest AIRBRUSH,

 

strona internetowa www.airbrushdesign.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znacie jakieś firmy które zajmują się odpicowaniem i malowaniem silnika?? tak, że jak się podniesie maske do góry to aż chce się patrzeć...

Ja tylko przypomnę, że czasami przydaje się przycisk w prawym górnym rogu wiadomości, służący do jej edycji w przypadku gdy czegoś zapomniano dopisać. Nie trzeba generować kolejnego posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nie malowanie, a tylko naklejki, ale efekt podobny. Otóż mam na myśli ofertę Toyoty w Aygo - w salonach są katalogi i można wybrać z kilkudziesięciu gotowych wzorów, ewentualnie zaprojektować własny. No i podobno 95% Aygo sprzedaje się z tymi naklejkami. Efekt IMHO świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - ciekaw jestem, czy z tymi wzorami na aygo toyota znów nie jest pierwszą firmą na rynku, która rozpocznie modę / trend rynkowy (tak jak np. z priusem). Być może za parę lat możliwości personalizacji wyglądu zewnętrznego samochodu będą dużo większe, niż wybór koloru lakieru...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - ciekaw jestem, czy z tymi wzorami na aygo toyota znów nie jest pierwszą firmą na rynku, która rozpocznie modę / trend rynkowy (tak jak np. z priusem). Być może za parę lat możliwości personalizacji wyglądu zewnętrznego samochodu będą dużo większe, niż wybór koloru lakieru...?

W pewnym stopniu pierwszy na rynku masowym z taką personalizacją był Smart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Toyoty Aygo to jeszcze pasują naklejki, ale w troche droższym aucie wyglądało by to śmiesznie :wink:

 

A poza tym to dużo zależy od wykonania takiego "malowidła" , przykładowo w Częstochowie jeździ gość Punto i ma pomalowaną maskę i tylną klape w diabła i anioła... 8) po pierwsze primo ledwo co widać te postacie, po drugie primo cały rysunek wygląda jakby jakieś dziecko namalowało go kredą do tablicy, a po trzecie primo ultimo akurat całe auto jest wieśniackie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najciekawsze jest to, że z Aygo to, o ile dobrze pamiętam, inicjatywa Toyoty Motor Polska. Naklejki robi firma w PL.

 

A BTW, widzieliście ostatni ... Testosteron? Jak nie, to mała strata, ale jeżeli owszem, to widzieliście BMW 120d pomalowane przez przedszkolaków. Inicjatywa Grzegorza M. 8) Tak na dobrą sprawę, to fajnie to wyglądało. Flower power :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart for two to generalnie padaczka, ale jest niezwykle praktyczny w mieście. Popatrzcie, ile tego jeździ po zatłoczonych miastach Europy zachodniej...

 

Podobnie zresztą jak mini/cooperów/cooperów s... Choć oczywiście cooper to już nie padaczka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart jest genialny! Ma kilka wad, ale do miasta jako wozidełko do pracy czy po zakupy jest super

 

Jestem identycznego zdania a roadster to juz w ogole miodzio

 

Wracajac do tematu "malowidel"....... na swoim aucie bym tego nie zrobil ale z checia bym sobie poogladal na czyims :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart jest genialny! Ma kilka wad

 

Jeśli chodzi o wygląd i "cool factor" to jest o.k. Najbardziej przeszkadzały mi w nim trzy rzeczy:

- dach w roadsterze psuje się co 2 dni. Albo nawet częściej... Jeździłem czterema różnymi sztukami roadstera i tylko w jednej z dachem nie było żadnego problemu. Jedna natomiast pierwszą noc spędziła pod paroma workami do śmieci - tak na wypadek deszczu...;

- zmiana biegów zajmuje automatowi smarta całą wieczność, a już przyspieszenie po dohamowaniu jest koszmarem...;

- jest zawsze dramat z wyborem: albo pasażer, albo poranne gazety i torba jabłek (celowo nie piszę: "owoców" :mrgreen:), albo pasażer... :twisted:

 

Z tych fajnych natomiast podałbym:

- wskaźnik ciśnienia turbo w standardzie;

- bardzo słodki dźwięk blow-offa. Wyraźnie słyszalny, ale nie męczący;

- fajne wrażenie jechania tyłkiem po asfalcie :twisted: i ogólnie fajna pozycja za kierownicą;

- wrażenie, jakie robi na przechodniach (tych płci przeciwnej) 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...