Skocz do zawartości

Sztuka czy tandeta???


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeczytałem sobie ten topic i jedno mnie zastanowiło:

przegięcie to pisanie : "po pierwsze primo.... po drugie primo... i po trzecie primo..." -ktoś tam tak napisał ale bez niców ok.

nigdy tu nikogo nie poprawiałem ale to wydło mi się śmieszne :D

To nawet śmieszniejsze jest niż pomalowanie auta w aniołki, las, kwiatki czy inne duperele.

Secundo po pierwsze, że tak powiem to chyba sobie na Foresiu jakieś nagie panny namaluje sprayem- się spersonalizuję silnie i niebanalnie do granic możliwości- no kalendaż Pirelli to mnię buty wypastuje- zwłaszcza,że Foriem to głównie małżonka ma pomyka letko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie ten topic i jedno mnie zastanowiło:

przegięcie to pisanie : "po pierwsze primo.... po drugie primo... i po trzecie primo..." -ktoś tam tak napisał ale bez niców ok.

 

To cytat z filmu "Poranek Kojota". Taka ironia na ludzi chcących używać określeń: primo, secundo, tertio itd., a nie potrafiących się nimi poprawnie posługiwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegięcie to pisanie : "po pierwsze primo.... po drugie primo... i po trzecie primo..." -ktoś tam tak napisał ale bez niców ok.

nigdy tu nikogo nie poprawiałem ale to wydło mi się śmieszne

 

Przegięcie to jest to:

 

wykonałeś grande trabacho wielką grande robote przyjacielu hose.nalezy ci sie za to granda walicha deoro złota.dzieki tobie bede mogł zacząc moje normalne gangsterskie życie, i bede mial o tak i ty tez bedziesz mial przy mnie o tak, tylko musisz sie nauczyc polskiego to piekny jezyk. na co wchodzi Gabrysia-rysia i: kiler ! topur wojenny zakopany, strasznie sie ciesze, na to siara-jak ty nic nie rozumiesz i nie rozumiesz to jest moj przyjaciel hose arkadio morales wielki kubanski eseista, mój od niedawna druch, na to gabrysia: a po czy ty poznajesz ze to nie kiler siara-po tym ze widzialem na wlasne oczy jak pan kiler zostal zlikwidowany przez pana moralesa bo świat jest zamały na kilerów dwóch, gabrysia-mój Jurek nie żyje. SIARA: JAK TWÓJ, JAKI TWÓJ LAFIRYNDO I IDŹ SIĘ ODZIEJ I NIE MACHAJ MI TUTAJ CYCKAMI PRZY GOŚCIU BO TO JEST MACZO Z KRWI I KOŚCI LATYNOS, GABRYSIA: zabiles go ty swinio-maczo -morderco, Siara ; NO I BARDZO DOBRZE I NIE HAŁASUJ MI BO MY Z PANEM ARKADIO ODPOCZYWAMY PO CIĘŻKIM NAPADZIE TYSIĄC-LECIA, WYNOCHA MI STĄD....PROSZE CIĘ ARKADIO :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie ten topic i jedno mnie zastanowiło:

przegięcie to pisanie : "po pierwsze primo.... po drugie primo... i po trzecie primo..." -ktoś tam tak napisał ale bez niców ok.

 

To cytat z filmu "Poranek Kojota". Taka ironia na ludzi chcących używać określeń: primo, secundo, tertio itd., a nie potrafiących się nimi poprawnie posługiwać...

 

A i w "Poranku kojota", to było tylko zacytowanie dowcipu krążącego od lat w narodzie. Michale Bajorku, akurat za to nie warto strzelać... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poranek Kojota" to straszny fajans- Lubaszenko ma odwrotnie niż klasyk kina grozy, Pierwsze 10 minut(Sztos) to było trzęsienie ziemi a potem już tylko gorzej i upadek- tego poranka to zdzierżyłem może z 30 minut (jako pokolenie wychowane na Porankach dłużej na takich sztukach nie daję rady) ale mc2 to już tylko z 10 minut i padaka, no wymiękłem. Jeśli taka geneza to honor zwracam i stwierdzam ponownie,że to zabawne stwierdzenie jest :D co stwierdzam,zatwierdzam i potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poranek Kojota" to straszny fajans- Lubaszenko ma odwrotnie niż klasyk kina grozy, Pierwsze 10 minut(Sztos) to było trzęsienie ziemi a potem już tylko gorzej i upadek- tego poranka to zdzierżyłem może z 30 minut (jako pokolenie wychowane na Porankach dłużej na takich sztukach nie daję rady) ale mc2 to już tylko z 10 minut i padaka, no wymiękłem. Jeśli taka geneza to honor zwracam i stwierdzam ponownie,że to zabawne stwierdzenie jest :D co stwierdzam,zatwierdzam i potwierdzam

 

"Poranek..." kiepski jest, to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie o ForTwo czy jak tam się nazywa pierwszy Smart. Interesuje mnie jak to by się spisywało na śliskiej kostce, którą przecinają szyny tramwajowe. Jazda Imprezą po takiej nawierzchni bywa ciekawa, a ona ciut lepiej trzyma się drogi niż Smart. Dalej, pomijam fakt wygody w związku z malutkimi kółkami i jeszcze mniejszym rozstawem osi, ale czy tym by się dało wyjechać z szyn kolein itp. ?

Jeździ trochę Smartów, po Wrocławiu, chociaż dawno takiego nie widziałem (może na jesień-zimę się pochowały ?), ale i tak dość wolno jeździły, a mnie interesuje szubka przejażdżka takim wynalazkiem, najlepiej w obecnych warunkach pogodowych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i w "Poranku kojota", to było tylko zacytowanie dowcipu krążącego od lat w narodzie. Michale Bajorku, akurat za to nie warto strzelać...

 

otóż to...dzięki za "troske" 8)

 

Ale trzeba powiedzieć, że kretyńskie filmy o niczym są najśmieszniejsze dla niektórych... Chłopaki nie płaczą-byli spoko, ale np. E=mc2 był zupełnym nieporozumieniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum to jest wielki OT, ja tu pisze na temat,że se gołą babę na Forku malnę coby go upiększyć niekonwencjonalnie a wszyscy o Poranku kojota- a to lipa była i tyle, Sztos super, Chłopaki się da pośmiać ale Poranek... mc2 nie oglądałem(pierwsze 10 min i wymioty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszelaki air-brush to tandeta. Dziś przeżyłem lekki szok na kręciołku jak zobaczyłem ślicznie utrzymane Clio Williams (prawdziwe!) z wyrąbaną na masce jakąś paskudną czaszką :? Znajomy sie bawi w air-brush i tak go to wciągnęło że jego Galant wygląda teraz jakby sie na nim wyżyło Koło Gospodyń Wiejskich z Zalipia :roll: Festyn na maxa...

 

Jedyne słuszne omalowanie auta wg. mnie wygląda tak :

kif06540yp.jpg

/autko MarcinaJ/

 

ewentualnie jakieś ładne oklejenie rajdowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranek jest spoko, chociaż Chłopaki są lepsze. :lol:

 

Zgadzam się. To nie jest kino wysokiego poziomu, ale parę tekstów jest niezłych.

 

E=mc2 nie tknąłem.

 

Kontynuując radosne off-topowanie :twisted:: Witek - roadster ma ESP, także ForTwo pewnie też go ma. I sądzę, że na opisanej przez Ciebie nawierzchni po prostu ten samochodzik by się nie dał rozpędzić, bo komputer, wyczuwając stały uślizg któregoś z kół, ograniczałby przekazywaną moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje szubka przejażdżka takim wynalazkiem, najlepiej w obecnych warunkach pogodowych :twisted:

Smart fo(u)rtwo jest małym autkiem, o sztywnym zawieszeniu, czerpiącym pełnymi garściami z dobrodziejstw ESP. Nie jest i nigdy nie był przeznaczony do ścigania, skrzynia jest faktycznie dosyć leniwa. Ale te rzeczy zupełnie nie przeszkadzają by wsiąść w to autko i pojechać do pracy, nie martwić się za bardzo o miejsce parkingowe itp. No i ma drzwi bez ramek :) Mimo ESP moja znajoma z pracy obróciła ga na dosyć zdradliwym zakręcie jaki znajduje się w Krakowie na ul. Radzikowskiego przy wlocie do miasta. Mimo to uważam, że jest to idealne 3 autko do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...