Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

jestem we wtorek cały dzień i chętnie porozdawałbym karnety, zaczynam o 9.00 w Mysiadle, tam pewnie kilka godzin a potem jadę do jakiegoś centrum na zakupy mikołajkowe. Dajcie znac jak i gdzie chcecie je przechwycić.

 

Mam spotkanie we wtorek o 9 gdzieś koło Piaseczna, potrwa z godzinę. Będziesz w nie-ASO jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Janki. Wielki parking, bez krawężników. Można śmiało polatać bez większego ryzyka.

 

Ale i tak Was nie lubie :P Chyba, że uda mi się dzisiaj załatwić zimówki do eSki to znowu zaczne się z Wami zadawać ;)

 

Junior gdzie ten kulig? bo nic mi nie mówi Augustówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spota możemy zrobić dzisiaj - poniedziałek i jutro wtorek (jeżeli będzie jeszcze jutro padał śnieg, lub utrzyma się ten)

 

GalMok od g. 19.30 - wtedy zdecydujemy gdzie jedziemy

 

Jakieś propozycje?

 

Odrazu skreślam Cargo (szczyt buractwa i doskonałe miejsce na dostanie strzała od napalonego beemwiarza + stoi zakaz wjazdu po g. 20.00)

 

Jak wygląda IMOLa w Piasecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior gdzie ten kulig? bo nic mi nie mówi Augustówka...

 

pod Augustowem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ja też mam letnie i mam zacny ubaw :P wyłącz sobie ABS to nie będziesz aż tak narzekać, trochę wolniej się ślizgasz, nie masz kontroli i lecisz gdzie matka natura Cię prowadzi ale jak to się mówi TRUDNO :twisted::mrgreen:

 

 

dziś wieczorem powinienem móc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam letnie i mam zacny ubaw wyłącz sobie ABS to nie będziesz aż tak narzekać, trochę wolniej się ślizgasz, nie masz kontroli i lecisz gdzie matka natura Cię prowadzi ale jak to się mówi TRUDNO

 

no ja wiem ale to już nie jest taka dobra zabawa, strasznie atakują krawężniki, latarnie itd. A co do ABSu to u mnie nie jest taka prosta sprawa, masa elektroniki i spiete razem ABS, ESP i boje się, że bedzie mi wywalało mase błędów i komp zwariuje. Odpaliłem Saaba i latam na ręcznym :P Tzn. teraz siedze w robocie i czekam tylko kiedy bede mógł pojechac na miasto cos załatwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...