Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

adamusmax, nie blotnika a zderzaka...tak centralnie :wink:

Vero ostatnie slizgawki pokazuja za na mnie zawsze mozecie liczyc :roll:

Dzieki obecnym za super sligawke.

Jak tak sobie sunalem w strone latarni to wiedzialem ze jak bedzie bec to lekkie.wiec nie spinalem sie za bardzo ale stresik byl...

Mikki fajne Twoje cenne wskazowki z prawego moze dlatego ta latarnia tak jakos "wyrosla" przede mna :?: :wink:

raju, Ola my rowniez dziekujemy next time - wczesniej + wieksze zakupy :grin:

 

No dobra. ogarniamy Legionowo w week?kto sie pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem w tym miejscu i muszę powiedzieć, że na potrzeby zabawy i wyżycia się, to to jest rewelacyjne miejsce. Dzięki Simon1 za organizację.

 

Co do Legionowa, to zobaczymy ile zostanie śniegu :???: Ja bym się pisał na niedziele.

 

Bless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, zalapalem sie na zdjecie. :mrgreen: Oblookalem to co sie nagralo z kamery, wyglada naprawde rewelacyjnie, jutro powinienem miec to zgrane na plyte, na filmie znajda sie chyba wszyscy ktorzy byli. :cool: A kolega Michal obiecal ze zmontuje ze tego jakis fajny kawalek pod muzyke, tak ze 3-4min i to wrzucimy do sieci, bo tego co nagralismy dzisiaj to jest na prawie 1h. :twisted: Ogolnie bardzo fajnie bylo i niech mi ktos powie tylko zeby spoty robic na broniszach czy gdzies... jak dla mnie Imola na takich warunkach jak mielismy dzisiaj to cud, miod i orzeszki. :twisted:

 

Simon jezlei bedziesz mial jutro plyte - to rano bede na sadybie to moglbym po jedna podjechac ;) wrzuc mi swoj tel na PW bo gdzies posialem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon jezlei bedziesz mial jutro plyte - to rano bede na sadybie to moglbym po jedna podjechac ;) wrzuc mi swoj tel na PW bo gdzies posialem :sad:

 

Kto sieje telefony zbiera rachunki? :mrgreen:

Plytke jesli dzisiaj, to bede mial dopiero pozna nocka. Btw, Adamus, :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, już proszę sobie nie kadzić, tylko mówić, czy dziś coś robimy. :mrgreen:

 

To moze raz jeszcze powtorka z Imoli? Bo tu noca troszke napadalo, wiec moze nie jest tak do konca wyjezdzone... I tak jak wczoraj troche po 20 bysmy sie trafili pod brama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, Vero - jezeli dzis znowu Imolujemy to dajcie znac smsem to podjade . Moze polepsze jakos swoich zdjec.

 

Kochana, ja się z dziś wypisuję :roll:

 

Dostałam bezkonkurencyjną propozycję na dzisiejszy wieczór :wink: więc spotkamy się jakoś w przyszłym tygodniu (najdalej 17.02 w Ułężu :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem w tym miejscu i muszę powiedzieć, że na potrzeby zabawy i wyżycia się, to to jest rewelacyjne miejsce. Dzięki Simon1 za organizację.

 

Co do Legionowa, to zobaczymy ile zostanie śniegu :???: Ja bym się pisał na niedziele.

 

Bless.

 

 

 

Szanowni to co z tym Legionowem w niedzielę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...