Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, klopot z tym ze nieregularnie wyjezdzaliscie a ja nie chcialem za dlugo stac przy tym slupie ( a tylko stamtad wychodzily jakie takie te zdjecia) bo wsciekle atakowal mnie za kazdym przejazdem kierownik pełgota 206 :mrgreen: I po tym jak przywalil w studzienke i nieomal pojechal mi po nodze to sie poddalem.

 

i tak byłeś dzielny.. pug prawie Ci po palcach przejechał, a ty ani drgnąłeś :shock: komentarz był mniej więcej taki: no tak, jak facet na MIGach lata, to takie coś nie robi na nim żadnego wrażenia :mrgreen:

dla nieobecnych - 206 przelatywał dosłownie 20 cm od kolan Simona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Parę przyjemnych boków, miejscami za dużo lodu...Było też kilku wkurzających "łebków" :lol: . Lemon prince, cała przyjemność po mojej stronie. Trzeba wykorzystać warunki i ćwiczyć i ćwiczyć. Ja do 2:15 trzaskałem oesiki po Kępię Zawadowskiej, było 10 furek sejaczki z klateczkami, poldek 2.0 :mrgreen: Wcale nie chciało mi się wracać. Szkoda, że odśnieżyli miasto :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh niestety drogowcy zaskoczyli zime :wink:

Dzieki za wczorajszego spota, miło było was poznać, myślałem, ze bedzie gorzej (JESZCZE gorzej :wink: :lol: :razz: )

 

Siela: fajny zimowy dywanik do klękania przy zmianie kół - profesjonalnie :wink: :cool: Teraz sobie przypomniałem Twoją osobe - tworzyłeś kiedyś Piaseczno Tjunink Group czy cos takiego i widze, ze robisz ciagle postepy (co do marki samochodu :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siela: fajny zimowy dywanik do klękania przy zmianie kół - profesjonalnie Teraz sobie przypomniałem Twoją osobe - tworzyłeś kiedyś Piaseczno Tjunink Group czy cos takiego i widze, ze robisz ciagle postepy (co do marki samochodu ).

 

a dziekuje dziekuje :D dywanik sie przydal :D no dobrze sobie przypomniałeś :D Piaseczyński Klub Tuningowy...powiem Ci, że jeszcze nawet istnieje i własnie się troche odradza ;) a co do samochodu...no to trzeba robić postępy...żeby móc robić postępy w jezdzie :) pozdrawiam...btw zajebiscie napisy nick :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie wróciłem od wulkanizatora :D wentyl był do bani ale na wysokosci wentyla było też dudu ale naszczescie na tej tej czesci która styka sie z ziemią wiec oponka uratowana :D a co do upalania spotów itd to ja pewnie bede dzisiaj na Imoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie slizgalo, to podejrzewam, ze sytuacja jest juz taka sama jak na Imoli. Trzeba chyba poczekac na dostawe sniegu (ma padac w weekend) bo ludziska tak spragnieni bokow, ze w okolicach warszawy to juz sie chyba zaden placyk nie uchowal. :mrgreen:

 

Snieg niewiele tu zdziała bo do lodu sie nie przyklei i po kilku przejazdach wyjdzie na wierzch, ale mam lepszy pomysł :twisted:

 

:arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=109296

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem z czwartkowego spocika z kapciem w obu przednich oponach. Wulkanizator znalazl tam nawet swiezy wkret. Pomimo tego bardzo milo bylo, tylko wolalem nie wyjezdzac razem z audi w kombi.

Dziekuje i do nastepnego razu.

 

o to witam w klubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...