Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Z Bemowa Woli ktoś dzis gdzies lata?Pacze przez okno i mam banana na twarzy :) Albi odezwał się kolega od tego placu ?

192744cfe_nqnpxxx.jpeg

 

My musimy wstać z rana więc z ciężkim sercem odpuszczamy dzisiaj :(

 

A ten gamoń się nie odezwał, ale spokojnie.. we wtorek się z nim będę widziała i na pewno zapamięta to spotkanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na latanie po białym po wschodniej stronie Wisły (linia: Wesoła-Józefów-Otwock) zawsze chętny:-), często brakuje kompana od czasu jak szwagier zamienił czteropęda na ośkę (dzisiaj trochę smutny bo ja po Wesołej wypaliłem prawie cały zbiornik...). Polecam się na przyszłość;-)

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam świadków wypadku, w którym zginął mój wujek (został potrącony na pasach). Proszę o udostępnianie WYŁĄCZNIE z moim imieniem i nazwiskiem żeby nie było, że to "fake". Zależy mi szczególnie żeby podziałały osoby z Bielan. Wiem, że na miejscu wypadku było sporo osób i właśnie do nich chcemy dotrzeć. Wrzucać gdzie się da. Dziękuję. Jan Baldwin (kontakt: baldwin@op.pl)

 

Data: 05.12.2013 roku (czwartek) około godziny 17.00

Miejsce: skrzyżowanie Jarzębskiego i Magiera w Warszawie (okolice przystanku Piaski)

Samochód: Honda Civic

 

 

http://zoliborz.policja.waw.pl/portal/r5/444/44778/Poszukujemy_swiadkow_wypadku.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...