Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

A "nowych" nie bijecie? Bo jak nie bijecie, to się może w czwartek pojawię

Objedzą, wyśmieją i zostawią w samych galotach :)

Mało tego... normalnie rabunkują :) - ale to chyba Ci od małego IQ z BeeeeMwóóóó ;)

 

Niestety nie dane mi było sprawdzić tego osobiście... auto stoi z rozebranym dyfrem... :(

Cóż, jak to się mówi... "następną razą" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że trochę się Was zbiera :-) to może i ja się wybiorę :P

 

To Ty moniss jesteś tutaj. W życiu bym nie zgadł ;P

 

 

 

 

Jestem a co mnie ma nie być :P :P

 

 

 

Ja również dziękuję za mega spot :-) potem kontynuacja w Pubie pod Mosteczkiem ;-) bylo wesolo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elmo, bo to wyszło na ostatnia chwile jak przyjechało 5 radiowozów i zaczeli sprawdzać auta. To my myk i szybki pomysł że pod mosteczkiem A Ty szybciej uciekłeś

No uciekłem, bo jak zobaczyłem, że Miśki atakują to mi się zrobiło szkoda dowodu rejestracyjnego :P Next time proszę o tel. lub info na The Forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@zento, gdyby nie obecność kilku "buraków", to myślę że policja by się tak mocno nie zainteresowała -_- Upośledzenie umysłowe niektórych ludzi wciąż mnie zadziwia :facepalm: Za to "Eric Cartman" na motorze był mistrzowski :biglol:

 

Elmo debili nigdy nie brakowało :D

Niestety..

 

Ale i tak było fajnie, dobrze że obyło się bez tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Byłem wczoraj tam, widziałem Was i nawet z Moniss sie przywitałem ;) ( ciekawe czy ogarneła całego tego hamburgera ;) )

 

Sorrki że nie podszedłem ale to było na spontanie z ziomkami po kilku latach nie widzenia się, a czasu też nie za dużo miałem.

 

Ja się zebralem ok 21:30 to już dwie radiole stały. Nie zauważylem ich a energicznie odjechałem. Z tego co piszecie to wiem już czemu za mną nie pojechali, to była przygotowana grubsza akcja.

Ja tam się o dowód nie boje, ale fakt że troche wieśniactwa tam było.

 

Bałem się o auto jak koleś paździerzowatym beeeemmmm coś tam jeździł po tej uliczce paląc gumę. Odrazu miałem obraz z Poznania. Niektórym to brak wyobraźni, naprawde.

 

Czekam na nastepny spot, przyprowadze swoje GT i chetnie Was poznam.

Jak ktoś zna tą w szarych to niech ją też zaprosi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Byłem wczoraj tam, widziałem Was i nawet z Moniss sie przywitałem ;) ( ciekawe czy ogarneła całego tego hamburgera ;) )

 

 

Potwierdzam tak bylo :P Nie ma co ściemniac stojąc w kolejce najadłam się zapachem i Czex mi pomógł go dokończyć bo nie dałam rady a może nie byłam głodna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota - to jest jest bardzo, bardzo fajne miejsce, tylko akurat wczoraj oprócz klasyków zjechali się drifterzy i oni trochę rozrabiali. Zazwyczaj się tam spokojniej :D Next time można się tam umówić i normalnie ustawić na żwirku...

 

Burgery dały radę! B) Ale godzina czekania, ehhh.. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayu , Elmo zazwyczaj jem dużo ale to nie byl mój dobry dzień na jedzenie :P

 

No jakoś ciężko w to uwierzyć, dlatego podałem pod wątpliwość ten kawał bułki z mięsem... Jednak pomoc była potrzebna ;)

 

Ja w nast czwartek robie wypad nad morze wiec mnie nie będzie ale jakby coś wcześniej to napewno się zjawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...