Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o Gokarty to mogę polecić nowy tor w Jankach Poleposition. Mam zniżkę 25 zł za 10 min ( normalnie 35zł ) dla każdego jak byśmy się zorganizowali do jutra. Zresztą jak Wam się spodoba to jestem w stanie załatwić promocje już na zawsze i to dla każdego bez organizowania grup :) Przed torem jest duży plac parkingowy więc każdy się zmieści bez problemu. Po jazdach można spokojnie usiąść na sofach i pogadać. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić nowy tor w Jankach Poleposition

 

Byłem tam w poniedziałek i przyznam, że jest masakra. Bardzo krótki, mega śliski tor. Moim zdaniem nie ma polotu do modularnej. Co do zniżej, to mają promocje 2x10 minut/55zł ale moim zdaniem na prawdę szkoda kasy i czasu.

Janki - 320 metrów

Modularna - ok 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić nowy tor w Jankach Poleposition

 

Byłem tam w poniedziałek i przyznam, że jest masakra. Bardzo krótki, mega śliski tor. Moim zdaniem nie ma polotu do modularnej. Co do zniżej, to mają promocje 2x10 minut/55zł ale moim zdaniem na prawdę szkoda kasy i czasu.

Janki - 320 metrów

Modularna - ok 900

 

Fakt, krótki ale za to bardziej techniczny i fajniejszy dla osób, którzy są puszyści tak jak ja :) Już jest lepiej nagumowany i można wykręcić niezłe czasy. Promocja dla grup, którą ja załatwiam to 25 zł czyli mniej niż tą co mają okresowo :) Jest szansa, żeby każdy miał ją na stałe tak jak wspominałem w poprzednim poście.

Co do spotu to już kilku z Was mnie zapraszało i postaram się wpaść ;) Więc do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić nowy tor w Jankach Poleposition

 

Byłem tam w poniedziałek i przyznam, że jest masakra. Bardzo krótki, mega śliski tor. Moim zdaniem nie ma polotu do modularnej. Co do zniżej, to mają promocje 2x10 minut/55zł ale moim zdaniem na prawdę szkoda kasy i czasu.

Janki - 320 metrów

Modularna - ok 900

 

a :) Już jest lepiej nagumowany i można wykręcić niezłe czasy.

Co do spotu to już kilku z Was mnie zapraszało i postaram się wpaść ;) Więc do zobaczenia :)

 

Biorą pod uwagę to że byliśmy w PP w Jankach z KaLim w poniedziałek wieczorem, nie sądzę żeby tor nagle stał się nagumowany bo to proces jak sami pracownicy PP dość długi.

 

Co do techniki to może nie jestem wybitnym znawcą, ale Modularna wcale nie jest jak sznurek i zdecydowanie fajniej się śmiga po dłuższym torze.Oczywiście to moja subiektywna ocena.

 

Może uda mi się zebrać i ja podbije na Spociora ;D dooZoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym........ na Modularnej nie podobało mi się:

1. Komercyjne puszczanie 20 kartów na raz - bo kasa, misiu kasa

2. Kiepskie podejście obsługi - tej frontowej nie torowej i ich mała "elastyczność". W zasadzie jej brak - płać i sp...laj!

3. Karty o słabszych mocach na "dzień dobry". Jak zrobisz czasy takie to a takie to dostaniesz szybszy. Fine, ale przy 20tu na torze to raczej ciężko wykonalne. Owszem rulsy to rulsy - i dla wszystkich takie same. Jednak w takim tłoku to jazda nie jest przyjemnością. Jak chce sobie pośmigać w tłoku to mam aleje Jerozolimskie w godzinach szczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym........ na Modularnej nie podobało mi się:

1. Komercyjne puszczanie 20 kartów na raz - bo kasa, misiu kasa

2. Kiepskie podejście obsługi - tej frontowej nie torowej i ich mała "elastyczność". W zasadzie jej brak - płać i sp...laj!

3. Karty o słabszych mocach na "dzień dobry". Jak zrobisz czasy takie to a takie to dostaniesz szybszy. Fine, ale przy 20tu na torze to raczej ciężko wykonalne. Owszem rulsy to rulsy - i dla wszystkich takie same. Jednak w takim tłoku to jazda nie jest przyjemnością. Jak chce sobie pośmigać w tłoku to mam aleje Jerozolimskie w godzinach szczytu.

Na obsługę nie mogę złego słowa powiedzieć, zawsze uśmiechnięci i raczej nie zauważyłem żeby mieli takie podejście, co rozumiesz przez małą elastyczność ?

 

Jeśli chodzi o moce gokartów to akurat zgadzam się w 100% z ich zasadami,

 

Na sprzęt wsiadają osoby o bardzo dużym doświadczeniu i spokojnie mogą sobie wyjeździć mocniejsze jak również zupełni laicy lub laiczki ;D

...[bo akurat chłopak ją zabrał, żeby się przejechała], znamy przypadki gdzie nawet na tych słabszych można sobie zrobić kuku, bo komuś się pomylił gaz z hamulcem.

 

Na stronce można sobie zarobić rezerwacje, a jak chcesz polatać na mniej tłocznym torze to trzeba przyjechać pewnie wcześniej.

 

Nie mam żadnego biznesu, żeby ich bronić, ale akurat tam się po prostu fajnie jeździ.

Edytowane przez JunioreX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goood, nie ma co się rozpisywać, można się wybrać w przyszłym tygodniu forumowo i skonfrontować rzeczywistość z opisami ;D

 

Może uda się coś tą elastyczność przetestować, jak się zbierze jakaś chętna grupka osób mozna zaproponować jakąś lepszą stawkę ;D

 

Pon odpadają bo jest liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to przykładowe projekty. Związane z Subaru mamy na razie 2 ale już robią się kolejne i docelowo będzie do 10 żeby było dla każdego coś dobrego :) Bawełna będzie najwyższej jakości dlatego tyle czasu nam się schodzi z uruchomieniem dystrybucji ale już wczoraj nawiązaliśmy współpracę z bardzo dobrą drukarnią. Większość projektów będzie wykonywana sitodrukiem, który jest wytrzymalszy niż folia. Oczywiście liczę na wszelkie propozycje z Waszej strony.

 

2eq70u8.jpg

 

157dn2b.jpg

 

koszulka-hold-on-until-green-light.jpg

 

koszulka-8-bit-domo.jpg

 

koszulka-we-own-the-streets.jpg

 

japanese-jdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ayu 22B już się robi :)

@samFTW o drukarni się zazwyczaj nie mówi ale powiem tyle, że materiały premium i można je kojarzyć z koszulek JWP Stoprocent czy Prosto. ( U nas będzie jeszcze jeden poziom wyżej ).

@GRB rozmiary od XS do XXXL co do ceny to nie chcę żeby przekroczyły 70zł. Co do zmian kolorów to oczywiście. Dam pomysł grafikowi i zmieni tak jak chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...