Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Moj alarm to w ogole porazka. Najchetniej to bym sie go pozbyl. A problemow nie powodowal np zly kabel lub oprogramowanie?

 

Kabel jest dobry i ogarnął wiele subaraków od starych po nowe. Tak samo jak soft z resztą pokazywałem na moim że wzystko działa.

Samo podłączenie kabla nie powinno nic powodowac w aucie a u ciebie się zaczęły jakieś jajak z alarmem.

DO tego coś jest nakombinowane z zasilaniem gdniazda diagnostycznego.

Może idzie przez jakis przekaźnik od alarmu... nie weim.

Ja bym zaczął od porządku z instalacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczoraj :)

 

@Kameleon - kolega z takiej szarej Octavii się pytał mnie wczoraj czy go podpuszczałeś czy miałeś "miss shift"?

 

Brawurowy ten Twój kolega. Octavia wcześniej ruszyła - no nie myślałem, że będzie tak sobie dawała radę... Ciągnąłem do dwójki do końca do jakiś 105 i odpuściłem - za duży ruch był - Koledze możesz pogratulować w końcowej fazie przed autobusem... Gdyby nie było to takie ryzykowne to nawet bym powiedział, że ładnie się tasował... Ja muszę chyba pojechać na jakieś upalanie bo mnie nosi...

 

Nala jak chcesz to w przyszłym tygodniu będę montował regał w piwnicy - możesz mi pomóc to pokażę Ci moje kotki w piwnicy... :D

 

co tu się dzieje ??? ;):D :D :D

 

szubaru widzisz ile Cię mija... :)

Edytowane przez Kameleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum o trzodzie, ktry mnie sie podoba ;0

 

''witam tez mam okolo 100 o wadze 70 -80 kg i nie chce dalej trzymac tych darmozjadow pasze ktora mi woza coraz drozsza co to za interes ze maja sie wrocic koszty sami sobie hodujcie a ja bede lezal i bede mial wiecej bo przynajmniej zostana mi doplaty a tak to je swinie zjadly"'

 

 

Tomek poszukam u siebie, kiedys gdzies mialem jeszcze 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś tam jeszcze mam to przywiozę, kolega od "lanosa" też prosił więc wezmę co mam.

 

Mam duże na lustrka i takie mniejsze bo na jednoślad byly mi potrzebne. Wszystkie białe ;)

jutro wpadne mam ze 3 zapasowe :)

Tomek poszukam u siebie, kiedys gdzies mialem jeszcze 2 :)

 

Handel wraca pod Stadion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś tam jeszcze mam to przywiozę, kolega od "lanosa" też prosił więc wezmę co mam.

 

Mam duże na lustrka i takie mniejsze bo na jednoślad byly mi potrzebne. Wszystkie białe ;)

jutro wpadne mam ze 3 zapasowe :)

Tomek poszukam u siebie, kiedys gdzies mialem jeszcze 2 :)

 

Handel wraca pod Stadion.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...