Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

wolff, zaproś znowu znajomą ;)

sie zrobi. (sie zaprosi)

 

ale wszystko zalezy od... znajomej ;)

 

Bimber podeslij mi moze jakas wizytowke na 692453229 bo mam tylko numery Vero, ktora odgrazala sie nie bedzie i Paolki ktora chronicznie nie dociera na spoty - to bede mial kontakt (z baza) jak bym mial przyjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

wojczek, tylko nie tojką...proszę :twisted::twisted:

 

 

Spoko..wlasnie pastujemy Zwierza :)

 

Wojczek jak ci pasuje 17:00-17:15 pod leclerkiem przy neste się spotkamy i razem z brent-em pojedziemy :roll:

jeśli kotś będzie jechał z mokotowa/ursynowa to zzzzzzapraszamy :mrgreen:

leclerk ciszewskiego/cynamonowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polini - jak będę jechał, to Cię wezmę. Nie mam jeszcze 100% pewności, bo jak kumpel załatwi bilety na Ł3, to idę tam...

 

Przemeq, jak wiesz ja martwy po ostatnich baletach, ale dzis urodzin Lemona nie odpuszcze, chyba ze nie dam rady dojsc do drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez niedawno dotarlem. wielkie dzieki wszystkim za dobre przyjecie. pierwszy spot

.

jak bedziemy cos organizowac za tydzien to zabiore tez moja pania i jeszcze kolezanka sie wprosi ;)

 

dzisiaj jak jechalismy powsinska i potem wiertnicza to wlasnie jechaly za nami (kolezanka i jej kolezanka hehe) czarnym akordem tajperem ze skrzydelkiem. i sie dziwia (kolezanka tak mi opowiadala), ze patrza pierwsze subaru, drugie, trzecie, czwarte. i sie domyslila wtedy ze wlasnie mialem byc na spocie.

 

wielkie dzieki Bimber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak ma byc:) tylko szkoda ze jeszcze ja nie domagam z subaru ale zmieni sie to :_) .. ognisko bardzo fajne niestety mosiałem uciec wiec sorka ale w sumie juz sam koniec:_) polini nie ma za co :) jak zwykle było miło tylko ta pogoda :((((( ale MY zawsze damy rade:) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dziękuje za przybycie wszystkim którym się chciało i mięli ochotę na spota

może kiedyś przyjdzie taki czas że zjedzie się nie 10 a 40 samochodów z obsadą czego wam moi drodzy serdecznie życzę

Było bardzo miło poznać "nowych" forumowiczów adamusmax-a i brent-a oraz widzieć całą resztę w dobrych nastrojach , pozdrawiam też osoby które nie mogły dojechać z różnych względów do nas może innym razem...

Specjalne pozdrowienia dla mojej przyjaciółki z Oki :

Anetka uśmiech proszę :) będzie dobrze i dla Kaczora bo dzieciak już nie wie jak się nazywa jest taki zalatany ;) jak to kaczor

Bardzo Wam dziękuje i szerokiej drogi bracia i siostry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wielkie dzieki moi mili ;)

postaram sie dzisiaj wieczorkiem wrzucic zdjecia (musze troche posiedziec w photoshopie i je zmniejszyc) z pierwszych ogledzin wyszly bardzo fajniutko.

wieczorkiem w rzuce do ZDJECIA ZE SPOTKAN....

 

pozdro

adamusmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha - co to jest :?: :D Do czego słuzy ? I najważniejsze - co Dżanek na to :mrgreen:

 

Obrazek

 

jakaś decha rozwaliła mi megamocną plastikową osłonę (Janek nie widział tego:) )

niby spięta a i tak na starcie już się rozsypała i nie pozostało nic innego jak wyciąć scyzorykiem i wywalić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...