Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

a zapomnialem dodac.jestesmy chyba jednak faktycznie zdrowo pie.....lnieci ze nam sie tak chce i mamy taka radocha z tego spotykania.jak wracalem sunsiad sie pyta gdzie bylem.mowie mu a on>pierdo.....niety jests chyba....no chyba jestem :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem juz w domu! zimno jak cholera.nie wiem czy wy tam nie pozamarzacie.pije wrzatek i ledwo dochodze po tej godzince.ale bylo baaaardzo milo.szkoda ze nie wytrzymalem dluzej,w kazdym razie dzieki wielkie frakcji bemowo za poswiecenie i przychylnosc w stosunku do frakcji ursynowsko zalesianskiej.milej nocy pozdrawiam serdecznie :wink: :mrgreen: no i fajny mam wydech nie :?: :mrgreen::mrgreen:

Właśnie dotarłem do cieeeeepłeeeeeego mieszkanka :lol: .

Stare kości zmarznięte, ale waaaaaaarto było - faaaaajnie było :D .

Mam nadzieję, że twardziele, którzy kontynuują imprezkę nie odmrożą sobie, co ważniejszych

części ciała - szczególnie martwię się o tą ładniejszą część imprezowiczów/czek :twisted: .

 

Vert - no i fajny masz wydech :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Termit - i tak Ci nie daruję wycieczek dotyczących wieku :twisted: - 40-tka to druga młodość :wink:

 

Pozdrawiam (wraz lepszą połową),

Juliusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomnialem dodac.jestesmy chyba jednak faktycznie zdrowo pie.....lnieci ze nam sie tak chce i mamy taka radocha z tego spotykania.jak wracalem sunsiad sie pyta gdzie bylem.mowie mu a on>pierdo.....niety jests chyba....no chyba jestem :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie będę polemizował - coś w tym jest :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert - ALE TY MASZ ZAJEBISTY WYDECH :mrgreen:

 

 

Julek Ty masz 40-tkę? W życiu bym Ci tyle nie dał.

KWIATEK - widzę, że Kurtuazja to Twoje drugie imię :).

 

Pełna 40-tka będzie za kilka miesięcy -

jedni mówią o tym okresie życia, kryzys wieku średniego,

inni mówią, druga młodość

- CHCIAŁBYM wierzyć w to drugie :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWIATEK - widzę, że Kurtuazja to Twoje drugie imię

 

Eee tam, mówię jak jest. Ja jestem raptem 8 lat od Ciebie młodszy a kryzys wieku średniego przeszedłem parę lat temu. :wink: Nie jest źle.

Mogę zgłosić się po porady? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem ;-) Bialy pazdzierz wytrzymal. Chcialem podziekowac operatorowi Skody za wspolna jazde w kierunku cywilizacji. ;-)

 

 

Czyżby Michałowa Octawia nauczyła się palić?

 

Michal z Zofia pojawili sie zjarisem ;-) Niestety nie pamietam jak nazywal sie kierownik ktory mnie konwojowal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem raptem 8 lat od Ciebie młodszy a kryzys wieku średniego przeszedłem parę lat temu.

 

 

Jaki tam kryzys? Porsche nie masz...

 

Ale w sumie masz "Porsche dla ubogich" hmm....

 

 

Czyżby Michałowa Octawia nauczyła się palić?

 

Dżanek juz ją naucyzł, ale niestety tylko druciarskimi metodami, teraz kombinuje jak to profi zrobić. Michał sie porusza klonem WiSowozu ;-)

 

 

 

 

 

 

 

 

A w ogóle to FAAAAAAAAjnie było

 

 

Vert masz fajny wydech :-)

 

 

Wielkie dzięki dla Matiego za test-drive :-)

Alez Matiego Imprezka lubi się boczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dotarłem do domu i naprawde było super, Sorry ale Frakcja Krakowska nie ma szans :twisted: Bimber wielkie dzieki za podwózke ładnie lata twoja maszyna :)

Kuba moja pani dziekuje za przejażdżkę no i wielkie dzieki Mati za użyczenie samochodu Kubie

 

P.S. Aga mówi że dziewczyny zakładaja babskie forum.

 

A no i bym zapomniał to kiedy Mati pożyczasz swoje Auto. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drogie dziatki :mrgreen::mrgreen:

podziękowania dla WSZYSTKICH obecnych którym chciało się odmrażać wiadome i niewiadome części ciał :wink:

a tak naprawde to nie sądziłem że aż tyle osób zdecyduje się na tą wariacką imprezkę plenerową :mrgreen:

 

DLA MNIE JESTEŚCIE WIELCY PANIE I PANOWIE I WIELKI SZACUNEK ZA POŚWIĘCENIE I ODWAGĘ :mrgreen::mrgreen:

 

żona kazała zwłaszcza podziekować Wojtkowi i Agnieszce co niniejszym czynię i pozdrowić całą zwariowaną do granic Warszawską Frakcję Szalonych Subaromaniaków :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dotarłem do domu i naprawde było super, Sorry ale Frakcja Krakowska nie ma szans :twisted: Bimber wielkie dzieki za podwózke ładnie lata twoja maszyna :)

Kuba moja pani dziekuje za przejażdżkę no i wielkie dzieki Mati za użyczenie samochodu Kubie

 

P.S. Aga mówi że dziewczyny zakładaja babskie forum.

 

A no i bym zapomniał to kiedy Mati pożyczasz swoje Auto. :lol::lol:

 

moja maszyna dziękuje w imieniu swoim moimi słowami i dziękuje że mogła Wasze szanowne 4-litery przewozić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mrozu udowodniliśmy sobie i innym że potrafimy się zorganizować i nawet kłopoty techniczne forum nie przeszkodzą nam.

 

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i tych którzy nie mogli przyjechać z innych powodów – Kwiatek

 

Tradycyjnie fotki są do ściągnięcia na moim serwerze.

 

:arrow: http://domagala.ath.cx/~adam/SpotKonstancin28.01.2006/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj sms o ognisku. Jednak nie mogłem dojechać. Obiecałem kochanej wspólne popołudnie i wieczór. Ale po fotkach widze ze sporo mnie omineło, bo bawiliście się przednio.

PS. Wojtek dlaczego przyjechales Corollka, a nie Imprezą ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem ;-) Bialy pazdzierz wytrzymal. Chcialem podziekowac operatorowi Skody za wspolna jazde w kierunku cywilizacji. ;-)

 

 

Czyżby Michałowa Octawia nauczyła się palić?

 

Michal z Zofia pojawili sie zjarisem ;-) Niestety nie pamietam jak nazywal sie kierownik ktory mnie konwojowal ;)

Mowia ze alkohol niszczy szare komorki ;)

 

cos w tym musi byc... (jak widac :twisted: )

 

PS cala przyjemnosc po mojej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem ;-) Bialy pazdzierz wytrzymal. Chcialem podziekowac operatorowi Skody za wspolna jazde w kierunku cywilizacji. ;-)

 

 

Czyżby Michałowa Octawia nauczyła się palić?

 

Ona umie - tylko za bardzo randomizuje - z resztą mój nadworny niedorzecznik Jakub Dymiturbicki już wyjaśnił ;)

 

pzdr/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognisko-spot był super. Wielkie dzięki dla wszystkich.

 

wielkie dzieki Mati za użyczenie samochodu Kubie

 

nie ma sprawy :lol:

 

Alez Matiego Imprezka lubi się boczyć....

 

bo ona troszke zboczona jest :mrgreen:

 

Adi zdjęcia zajebiste :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...