Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiecie drogi bede na pewno i to juz swoja NIUNIA moze nawet z H&S wszyscy ktorzy przyjada z tej radosci stawiam kawe i muffina

 

Już czuję smak tej kawki i muffina :oops:

sie nie wstydz tylko przyjezdzaj bez spoznienia to i jajecznice dostaniesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba zapomniałeś o Lamborgini (każdy model), Lancia Delta Integrale, Audi Quattro (najbardziej zalecana jest wersja S1)..... i wiele klasyków na które miło się patrzy i można zobaczyć co pod maską drzemie

 

 

Pytanie tylko co zrobić jak nas zaszczyci kiedyś Shodan Lancerem :-/.... albo inny z Ciemnej Strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba zapomniałeś o Lamborgini (każdy model), Lancia Delta Integrale, Audi Quattro (najbardziej zalecana jest wersja S1)..... i wiele klasyków na które miło się patrzy i można zobaczyć co pod maską drzemie

 

 

Pytanie tylko co zrobić jak nas zaszczyci kiedyś Shodan Lancerem :-/.... albo inny z Ciemnej Strony...

Moze jakies slizganie na Bemowie zorganizowac, to wtedy pewnie shodan sie pojawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek rano nie dam rady znowu kursik w pracy :cry::cry: ale postram sie to jakoś odpracować, morze jak sie troszke ogarne to znowu spotkanko u mnie na kawce a dla Termita jakiś trunek i pogapimy sie w ten monitor jak to Azrael powiedział wiekszy od telewizora :lol::lol::lol: Kuba ale te laski to wtrywasz na fieste czy masz jakiś inny sposobik ???? :lol::lol::lol:

 

 

A z tą fiesta to nie zaczołem, jestem niewinny Wysoki Sądzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...